Dystrybutor myjek parowych - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

O firmie Multimatic

Firma Multimatic jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce myjni parowych i urządzeń czyszczących takich firm jak Tecnovap, Nilfisk, Viper, Idromatic, Tenzi, Prochem. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i cenionymi producentami, zarówno maszyn, chemii profesjonalnej jak i akcesoriów do parownic.

Dlaczego my?

biuro multimaticPoczątki naszej firmy sięgają roku 2009 i wprowadzenia na rynek koncepcji bezwodnego mycia samochodów, a z biegiem czasu nasz pomysł na biznes ewoluował i jako pierwsi na rynku stworzyliśmy sieć Mobilnych Myjni Samochodowych (mobilnemyjnie.pl).

Od tego czasu zaczęła się nasza przygoda ze sprzętem do mycia parowego i nie przerwanie trwa do dziś. Jesteśmy więc jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów maszyn myjących na rynku, który uruchomił około 1000 firm zajmujących się parowym myciem i sprzątaniem.

Oferta Multimatic

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo oprócz myjni parowych, odkurzacze biurowe, odkurzacze do zbierania płynów, szorowarki, polerki, automaty szorująco – zbierające, dmuchawy, chemię profesjonalną, akcesoria do sprzątania. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem firm w środki czystości.