Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Myjka parowa – zastosowanie

Parownice (inaczej myjki parowe) do niedawna kojarzone były z myciem okien lub parowym czyszczeniem podłóg. Mopy i czyściki parowe, kupowane masowo z marketach podbiły serca Polaków. Jednak myjka parowa przemysłowa i profesjonalna ma dużo większe zastosowanie, niż te już wymienione. Profesjonale odkurzacze parowe wykorzystywane są w myjniach samochodowych i firmach sprzątających.
zastosowanie parownic w autodetailingu
Trójfazowe parownice przemysłowe znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym i mechanicznym. Małe myjki parowe kupowane są przez restauracje, bary szybkiej obsługi czy szpitale. Mobilne myjnie parowe coraz częściej widywane są na ulicach polskich miast.

Mnogość zastosowań maszyn parowych powoduje wzrost ich popularności oraz spadek ceny.

Najprostsze profesjonalne myjki parowe można kupić już od 1500 zł netto.

Praktyczne zastosowanie maszyn parowych

myjnie parowe zastosowane w przemyśle spożywczym

Ze względu na dużą wydajność, brak szkodliwości dla środowiska i człowieka oraz wiele przydatnych funkcji, maszyny parowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie, umożliwiając skuteczne mycie przemysłowe i usuwanie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

To alternatywa dla myjek ręcznych, automatycznych oraz bezdotykowych, która wykorzystuje niedużo wody i ma uniwersalne zastosowanie – sprawdza się zarówno w praniu, myciu samochodów, maszyn budowlanych i rolniczych, czyszczeniu silników, usuwaniu smoły i wielu innych zanieczyszczeń.

Mycie przemysłowe za pomocą tych urządzeń sprawdza się zarówno w przemyśle spożywczym, mechanicznym, w warsztatach samochodowych, hotelach i restauracjach, jak i szpitalach. Dzięki zróżnicowanym modelom dostępnym w naszej ofercie, macie Państwo możliwość zainwestowania w rozwiązanie, które posłuży Wam do mycia linii transportowych, paneli słonecznych, pociągów, a nawet zbiorników czy beczek. Zapraszamy do bliższego poznania możliwości oferowanych przez nas maszyn.

Oferta Multi-Matic dotycząca parownic:

Przykładowe wykorzystanie parownic – galeria zdjęć

dustrybutor parownic multi-matic.pl