Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Szorowarki Viper do czyszczenia podłóg

Szorowarki Viper to jednotarczowe, niezawodne urządzenia do doczyszczania podłogi, produkowane przez część koncernu Nilfisk, firmę Viper. Szorowarki tego producenta służą do czyszczenia podłóg, posadzek, wylewek, płytek, glazury, polbruku i innych powierzchni płaskich.

Szorowarka Viper to urządzenie dedykowane dla firm zajmujących się utrzymaniem czystości takich jak firmy sprzątające, pralnie dywanów, ale też dla firm produkcyjnych tam, gdzie występuje potrzeba doczyszczenia posadzek. Te maszyny czyszczące sprawdzą się w szpitalach, szkołach, magazynach czy sklepach.

Szorowarka jednotarczowa Viper występuje w dwóch wersjach i trzech odmianach. Jedną wersją jest urządzenie jednobiegowe, drugą dwubiegowe.

Szorowarka Viper LS/LS HD – jednobiegowe urządzenie szorujące do podłóg

Maszyna tego rodzaju pracuje na stałych obrotach 160 obr./min. Oprócz stałych obrotów oferowanych przez szorowarkę do podłóg Viper LS, można nabyć wzmocnioną – LS HD, w której zastosowano mocniejszy silnik w stosunku do swojej poprzedniczki. Wzmocniona wersja może pracować z dodatkowymi pierścieniami obciążającymi

Szorwarka Viper DS – dwubiegowe urządzenie czyszcząco – polerujące

Zastosowanie drugiego biegu w tym modelu szorowarki przekłada się na możliwość froterowania podłóg, za pomocą jednej maszyny. Po zmianie prędkości obrotowej szczotki ze 175 obr./min. do 350 obr./min. za pomocą tej maszyny możemy uzyskać wysoki połysk na zakonserwowanych posadzkach.

Szorowarki Viper – dobre opinie i dobra cena

Jeżeli akurat szukacie opinii o szorowarkach jednotarczowych, porównujecie ceny, to dalsze poszukiwanie internetu przestaje być konieczne. Zadzwoń do mnie lub napisz a na pewno postaram się abyś dostał satysfakcjonującą ofertę.