Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące bateryjne do mycia podłóg

Maszyny czyszczące bateryjne będą niezastąpione wszędzie tam, gdzie długość i wielkość mytej podłogi nie pozwala na częste przełączania się między gniazdkami. Taka maszyna czyszcząca oferuje więc zwiększony komfort pracy operatora, bowiem nie musi on martwić się o promień pracy takiego urządzenia czyszczącego, tylko prowadzi pracę bez przerw.

Maszyny czyszczące bateryjne do mycia podłóg wyposażone są standardowo w baterie oraz prostownik do ich ładowania. Świetnie sprawdzają się na długich i wąskich korytarzach szpitalnych albo salach gimnastycznych. Dziś maszyny czyszczące bateryjne są wręcz niezbędnym sprzętem do sprzątania powierzchni sklepowych. Trudno oczekiwać, by klienci skakali po kablu podczas czyszczenia podłóg i posadzek. W tym celu też powstały maszyny czyszczące bateryjne, które nadają się do większych, przestronnych pomieszczeń.

Multimatic prezentuje bogatą ofertę maszyn bateryjnych czyszcząco-zbierających do podłóg, poczynając od mikroautomatów do dużych maszyn o wydajności do 2000m2. Producentem tych urządzeń jest fima Viper należąca do międzynarodowego koncernu Nilfisk. Zapraszam do kontaktu.  Z chęcią pomogę dobrać urządzenie.