Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

Parownice przemysłowe ciśnieniowe

Przemysłowa linia parownic wysokociśnieniowych od cenionego producenta Tecnovap została zaprojektowana z myślą o zakładach produkcyjnych i usługowych borykających się z silnymi zabrudzeniami, między innymi posadzek, podłóg, okien i szyb. Asortyment parownic przemysłowych dochodzi do mocy 40kW.

Myjnie parowe wyszczególnione poniżej zazwyczaj są konfigurowane indywidualnie tzn. że klient samodzielnie dobiera potrzebne węże i akcesoria. W większości maszyn standardowo instalowany jest natrysk gorącej wody i detergentu, a także możliwość podłączenia wprost do sieci wodociągowej. Wszystkie maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej, co według naszej opinii jest jedynym słusznym rozwiązaniem.

Myjka ciśnieniowa przemysłowa najczęściej kupowana jest przez zakłady produkcji spożywczej, mechanicznej, elektromechanicznej, drzewnej. Idealnie sprawdzą się piekarniach, mleczarniach, odtłuszczaniu stali, myciu linii produkcyjnych i co najważniejsze – parownice przemysłowe można zakupić po konkurencyjnych cenach.