Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Odkurzacze Viper

Viper, to amerykańska marka, wykupiona przez koncern Nilfisk, w celu wzbogacenia portfolio o dobre jakościowo i konkurencyjne cenowo maszyny sprzątające. Viper  jest producentem odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych. Odkurzacze Viper charakteryzuję się dużą siłą ssania, prosta budową, niezawodnością. Posiadają dobre opinie, a ich cena powoduje, że są często wybierane przez firmy sprzątające, hotele i biura.

Viper DSU – linia odkurzaczy do biur i hoteli

Na linię odkurzaczy profesjonalnych Viper składają się cztery urządzenia: DSU 8, DSU 10, DSU 12 i DSU 15. Wszystkie te odkurzacze spełniają wysokie wymagania stawiane odkurzaczom hotelowym i biurowym tj. cicha praca, wysoka moc wciągania brudu, a także nienaganny design. Cena odkurzacza Viper jest bardzo konkurencyjna w stosunku do modeli oferowanych przez konkurencję.

Viper LSU – linia odkurzaczy przemysłowych

Odkurzacz przemysłowy Viper, charakteryzuje się możliwością zbierania zanieczyszczeń mokrych, czyli zbieraniem wody. Funkcja ta jest w szczególności przydatna podczas prac doczyszczających, gdzie na podłodze pozostaje dużo wody, którą następnie należy odessać. Przemysłowe odkurzacze wyposażone zostały w jedną, dwie lub trzy turbiny ssące oraz zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej. Urządzenia zbudowane są na solidnej konstrukcji posiadającej duże koła. Pojemność odkurzaczy przemysłowych też jest duża, co oznacza, że nie trzeba często wylewać wody.

Viper – odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący Viper to urządzenie dedykowane dla dużych powierzchni, dlatego posiada ogromny zbiornik na wodę brudną o pojemności 55l, wykonany ze stali nierdzewnej. Urządzenie można wykorzystać również na myjniach samochodowych, gdzie może działać bez częstego opróżniania zbiornika.