Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Szorowarki Nilfisk

Szorowarki Nilfisk do wielu lat cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów polskich i zagranicznych. Produkowane są dla najbardziej wymagających klientów, którzy przede wszystkim stawiają na jakość. Szorowarki jednotarczowe Nilfisk są niezawodnymi urządzeniami czyszczącymi, które służą do mycia i czyszczenia posadzek i podłóg w trudno dostępnych miejscach i niewielkich powierzchniach. Idealnie sprawdzą się jako sprzęt doczyszczający korytarze albo w pralniach dywanów, gdzie będę szorowały runo dywanów.

Szorowarki jednotarczowe Nilfsk, w odróżnieniu od automatów szorująco – zbierających, nie zbierają wody. Oznacza, to że jeżeli chcecie Państwo po skończonej pracy osuszyć wyczyszczoną posadzkę, dobrze pomyśleć o odkurzaczu do zbierania wody. Szorowarki do podłóg wykonują, jak sama nazwa mówi szorowanie i pozwalają uzyskać czystość niedostępną dla tradycyjnego mopowania.

Szorowarki do średnich i dużych powierzchni

Gama szorowarek Nilfisk składa się z trzech urządzeń:

  • Szorowarki wolnoobrotowej – służącej jako maszyna do czyszczenia średnich powierzchni z takim samym obciążeniem
  • Szorowarki wysokoobrotowej – służącej jako urządzenie do większych powierzchni i froterowania
  • Szorowarki dwubiegowej – łączącej obie cechy.

Szorowarka Nilfisk jest atrakcyjna cenowo, bardzo dobrze wyważona, nie uciekająca na boki i atrakcyjna wizualnie maszyna dla najbardziej wymagającego klienta. Nilfisk jako producent szorowarek do podłóg, wykorzystał cały swój potencjał, aby oddać w Państwa ręce urządzenie, które zostanie z Wami na lata i będzie służyło niezawodnie przy kolejnych zadaniach czyszczących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *