Dystrybutor myjek parowych - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

Maszyny bateryjne czyszczące z trakcją

Maszyna czyszcząca z trakcją to rozbudowane urządzenie bateryjne o dodatkowy, samodzielny napęd na tylne koła. Taka maszyna czyszcząca posiadająca trakcję sprawia, że pchanie dużych automatów szorująco zbierających o dużej masie staje się dla pracownika lżejsze. Automaty szorujące z trakcją oferowane są w swoich największych wersjach. Przeznaczone są do użytkowania na powierzchniach wymagających mycia ponad 1500m2/h.

Urządzenie do mycia podłóg z trakcją ułatwia pracę i podnosi szybkość zakończenie sprzątania. Taka szorowarka do podłóg może jednocześnie zmywać posadzki korzystając nawet z dwóch niezależnych szczotek jednocześnie. Duża masa maszyn z trakcją powoduje, że przeznaczone są raczej do pracy na jednym piętrze, wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby przenoszenia ich z obiektu na obiekt.

Multimatic sprzedaje w dobrych cenach ponad 6 różnych modeli maszyn czyszczących z trakcją. W zależności od modelu oferują one różne wielkości szczotki szorującej i ssawy osuszającej podłogi. Zapraszam do kontaktu.