Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Szorowarki do czyszczenia posadzek i podłóg

Szorowarka DS czy LS to urządzenie przeznaczone do czyszczenia podłóg i posadzek. Praca szorowarki jednotarczowej polega na doczyszczaniu posadzek poprzez ruch obrotowy szczotki zamocowanej na końcu urządzenia.

Szorowarki do podłóg przeznaczone są do doczyszczania małych powierzchni sklepowych, zaplecz sklepowych czy kuchennych. Urządzenia cieszą się dobrą opinią wśród firm sprzątających, które wykorzystują maszyny zarówno do prac codziennych, jak i w trakcie prania dywanów.

Maszyna czyszcząca do podłóg ma możliwość pracy zarówno na szczotkach o różnej twardości włosia jak i padach do sprzątania. Zamocowanie szczotki twardej znacznie przyspiesza doczyszczanie chropowatych płytek podłogowych. Delikatna miękka szczotka w szorowarce jednotarczowej będzie dobrym wyborem do wstępnego prania dywanów.

Szorowarki do sprzątania posadzek i podłóg sprzedawane przez Multimatic oferują do dwóch zakresów obrotów prędkości, pierścienie odpylające, wytwornice piany i inne akcesoria. Proszę o kontakt, a na pewno dobiorę odpowiednie urządzenie jednotarczowe.