Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Odkurzacze przemysłowe – uniwersalne i jednofazowe

Odkurzacze uniwersalne jednofazowe  sprawdzą się tam, gdzie jest potrzeba zbierania zarówno na sucho jak i mokro. Przemysłowy odkurzacz uniwersalny powinien być wielkości nadającej się do przenoszenia, tam gdzie jest potrzeba odkurzania okresowo lub doraźnie.

Większość uniwersalnych odkurzaczy dedykowanych dla przemysłu jest zasilana prądem jednofazowym co pozwala pracować im w większości miejsc, w których mogą znaleźć zastosowanie. Wyposażone są one często w filtr HEPA, gniazdo elektronarzędzi czy system czyszczenia filtrów.

Odkurzacze ogólnego zastosowania przydają się zarówno na myjniach samochodowych, zakładach rzemieślniczych czy punktach usługowych. Są wykorzystywane także w rolnictwie. Wysoka filtracja powoduje, że cząstki brudu nie wracają z powrotem do atmosfery mimo pracy turbiny. Gniazda elektronarzędzi pozwalają na podłączanie do odkurzacza np. szlifierki. Uniwersalne odkurzacze cieszą się dużą popularnością dzięki swoim znakomitym parametrom i korzystniej cenie. Jeżeli szukacie odkurzacza jednofazowego przemysłowego wybór sprzętu oferowany przez Multimatic powinien skłonić Cię do kontaktu z nami.