Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Mobilna myjnia parowa

Mobilna myjnia parowa na dzień dzisiejszy to pomysł na biznes, który narodził się z chęci ułatwienia życia kierowcom. Do czasu powstania pierwszych jednostek myjni mobilnych, mycie parą samochodu było nieznanym sposobem na prowadzenie firmy. Auta myło się na ręcznych myjniach samochodowych, ewentualnie na myjniach bezdotykowych.

Myjnia z dojazdem do klienta zdecydowanie zwiększyła konkurencyjność na rynku utrzymania czystości aut, dodatkowo wprowadzając usługi nieznane szerszej publiczności takie jak: parowe pranie tapicerki samochodu czy parowe mycie auta na parkingu pod biurem.

Usługi, które kiedyś wydawały się nie do pomyślenia czy to ze względu na warunki techniczne czy względy środowiskowe, na naszych oczach przeobraziły się w rzeczywistość. Sucha para jako środek mycia okazał się zarówno ekonomicznym jak i ekologicznym rozwiązaniem.

Mycie parowe na trwałe zadomowiło się w polskim krajobrazie. Multimatic od zawsze wspierał ten trend, a będąc pionierem mobilnych myjni parowych dziś ma do zaoferowania szereg rozwiązań, które pomogą Państwu zacząć nowy biznes.