Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące – Kielce

Utrzymanie porządku w budynkach użytku publicznego nie należy do najłatwiejszych zadań. Podłogi mogą wymagać czyszczenia kilka razy dziennie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy do budynków, magazynów czy hal wnoszone jest błoto i śnieg. Sprawne usunięcie zabrudzeń bez wyłączania obiektu z użytku umożliwiają profesjonalne maszyny czyszczące. Kielce to miasto, gdzie oferujemy bezpłatne pokazy urządzeń do sprzątania.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

Podział maszyn czyszczących – wielozadaniowe urządzenia

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne urządzenia czyszczące przeznaczone do różnych zadań. Ich wydajność wynika z zastosowania obrotowych szczotek oraz wygodnych spryskiwaczy i odsysaczy wody.

maszyny czyszcząceW ofercie firmy znajdziemy profesjonalne maszyny czyszczące:

Maszyny do czyszczenia podłóg i posadzek mogą być zasilane przez kabel lub baterię. Maszyny kablowe sprawdzą się w budynkach, w których dostępne są źródła zasilania. Na zewnątrz doskonałe będą maszyny bateryjne z wytrzymałymi akumulatorami.

Urządzenia czyszczące od zaufanych producentów

Wybór maszyn czyszczących zależy od powierzchni budynku i rodzaju podłóg. Oferujemy bardzo różnorodne urządzenia, które łączy doskonała jakość – uznane marki, takie jak Bissel, Viper czy Nilfisk to gwarancja skutecznego i długoletniego czyszczenia bezawaryjnego. Maszyny sprawdzą się m.in. w dużych halach przemysłowych i przestrzeniach komercyjnych, a także w małych sklepach i biurach. Dzięki nim sprzątanie budynków o każdej powierzchni stanie się szybkie i efektywne.