10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące do mycia podłóg

Maszyny do mycia podłóg – to profesjonalne urządzenia przemysłowe zaprojektowane do lepszego, szybszego i bardziej efektywnego sprzątania, polerowania i konserwacji posadzek. Zadaniem automatów i maszyn szorująco-czyszczących jest zautomatyzowanie mycia. Maszyny czyszczące podłogi jednocześnie szorują i osuszają. Niezależenie czy jest to podłoga sportowa, panel drewniany, taras czy nawet podłoga w domu, zawsze mają za zadanie przyspieszyć proces mycia. Automaty czyszczące najczęściej jednak wspomagają proces utrzymania czystości w szpitalach, galeriach handlowych i sklepach, szkołach, zakładach produkcyjnych i magazynach.

Dobór najlepszej maszyny czyszczącej do podłogi czy posadzki trzeba powiązać z wielkością hal, korytarzy, czy powierzchni sprzedażowych. Maszyny myjące różnią się od siebie wielkością zbiorników na wodę i detergent, opcjonalną trakcją (wspomagającą operatora w przesuwaniu urządzenia po podłodze), siłą ssania, zasilaniem bateryjnym lub kablowym. Dla naprawdę dużych powierzchni produkowane są automaty samojezdne, gdzie operator kieruje maszyną jak samochodem.

Profesjonalna maszyna czyszcząca podłogi to nie tylko cena. To inwestycja i szereg rozwiązań ułatwiających życie wszystkim, którzy odpowiedzialni są za czystość. Aby dobrze dobrać urządzenia do mycia podłóg, warto w pierwszej kolejności zapytać się ludzi którzy, na co dzień myją podłogi, co ułatwi im życie. Mycie i sprzątanie podłóg wydaje się banalną czynnością, ale jak wszystko wymaga wiedzy i wsparcia fachowców. Jako sprzedawca, postaram się połączyć potrzeby Państwa pracowników, z Państwa wymaganiami w zakresie kosztów. Zapraszam do kontaktu lub do naszej siedziby w Olsztynie przy ul. Nad Jarem 4. Pomagam dobrać dla zakładów przemysłowych odpowiednie maszyny polerskie, szorujące, czyszczarki czy inne urządzenia sprzątające w dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *