Dystrybutor myjek parowych - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

Maszyny czyszczące i sprzęt do sprzątania

Maszyny czyszczące to profesjonalny sprzęt do sprzątania. Urządzenia zaprojektowane zostały do lepszego, szybszego i bardziej efektywnego czyszczenia podłóg. Profesjonalny sprzęt sprzątający cechuje się trwałością i niezawodnością, a czas fizycznej amortyzacji pozawala na długoletnią eksploatację.

Dobór przemysłowego urządzenia czyszczącego powinien być poprzedzony analizą zapotrzebowania klienta zarówno pod kątem intensywności wykorzystania takich maszyn, jak i co oczywiste pod zadania, którym mają służyć.

Maszyny do sprzątania i czyszczenia podłóg mogą być wykorzystywane w centrach handlowych, szkołach, stołówkach, restauracjach, ale także w szpitalach i laboratoriach oraz innych zakładach przemysłowych.

Urządzenie czyszczące znajdują zastosowania wszędzie tam, gdzie ręczne wykonywanie prac sprzątających dłużej nie wchodzi już w rachubę, a klientowi zależy na ponadprzeciętnych rezultatach. Multimatic oferuje szeroką gamę maszyn czyszczących poczynając od szorowarek, a kończąc na automatach do podłóg.