Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące do mycia podłóg

Maszyna do mycia podłóg – to profesjonalne urządzenie przemysłowe zaprojektowane do lepszego, szybszego i bardziej efektywnego sprzątania, polerowania i konserwacji posadzek. Zadaniem automatów i maszyn szorująco-czyszczących jest zautomatyzowanie mycia. Zadaniem tych produktów jest to, że jednocześnie szorują i osuszają. Niezależenie czy jest to podłoga sportowa, panel drewniany, taras czy nawet podłoga w domu, zawsze mają za zadanie przyspieszyć proces mycia. Automaty czyszczące najczęściej jednak wspomagają proces utrzymania czystości w szpitalach, galeriach handlowych i sklepach, szkołach, zakładach produkcyjnych i magazynach.

Dobór najlepszej maszyny czyszczącej do podłogi czy posadzki trzeba powiązać z wielkością hal, korytarzy, czy powierzchni sprzedażowych. Maszyny myjące różnią się od siebie wielkością zbiorników na wodę i detergent, opcjonalną trakcją (wspomagającą operatora w przesuwaniu urządzenia po podłodze), siłą ssania, zasilaniem bateryjnym lub kablowym. Dla naprawdę dużych powierzchni produkowane są automaty samojezdne, gdzie operator kieruje maszyną jak samochodem.

Profesjonalna maszyna czyszcząca podłogi czy posadzki to nie tylko wysoka cena. To inwestycja i szereg rozwiązań ułatwiających życie wszystkim, którzy odpowiedzialni są za czystość. Aby dobrze dobrać urządzenia do mycia podłóg, warto w pierwszej kolejności zapytać się ludzi którzy, na co dzień myją podłogi, co ułatwi im życie. Mycie i sprzątanie podłóg wydaje się banalną czynnością, ale jak wszystko wymaga wiedzy i wsparcia fachowców. Jako sprzedawca, postaram się połączyć potrzeby Państwa pracowników, z Państwa wymaganiami w zakresie kosztów. Zapraszam do kontaktu lub do naszej siedziby w Olsztynie przy ul. Nad Jarem 4. Pomagam dobrać dla zakładów przemysłowych odpowiednie maszyny sprzątające, polerskie, szorujące, czyszczarki czy inne urządzenia w dobrej cenie.

Maszyny czyszczące, myjące i sprzątające – skąd ta cena?

Cena profesjonalnej maszyny sprzątającej jest uwarunkowana głównie od jej rozmiarów, wykorzystanego napędu, a także duży wpływ na ostateczny koszt ma moc silnika. Zastosowanie danego sprzętu i jego wbudowane funkcje sprawiają, że im więcej modułów ma urządzenie myjące podłogi, tym ceny będą wzrastać.

Maszyny czyszczące do mycia podłóg dostępne w naszym katalogu nie są tanie, jednak posłużą na długie i bezawaryjne lata użytkowania.

Przed zakupem produktu zapoznaj się z następującymi poradnikami:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *