Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące – Białystok

Usuwanie zabrudzeń z intensywnie eksploatowanych powierzchni jest zadaniem problematycznym, z którym nie sposób sobie poradzić bez używania specjalistycznych urządzeń. Brak profesjonalnego sprzętu czyszczącego możne znacząco utrudnić prace porządkowe w dużych halach, na salach gimnastycznych, w biurach czy korytarzach.

Z uwagi na problemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, postanowiliśmy uruchomić oddział naszej firmy, gdzie można zamówić maszyny czyszczące w Białymstoku i umówić się na bezpłatny pokaz urządzenia podczas pracy sprzątającej. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo jedynie oryginalny sprzęt, pochodzący od renomowanych producentów. Współpracujemy z najlepszymi firmami zajmującymi się produkcją sprzętu do czyszczenia pomieszczeń. Stawiamy na jakość i pewność – także w Białymstoku.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

Od teraz działamy w sercu Podlasia – profesjonalne urządzenia czyszczące

maszyny czyszcząceW katalogu naszej firmy znajdą Państwo wiele rodzajów maszyn czyszczących, przeznaczonych do różnych typów pomieszczeń. Część z urządzeń sprawdza się w niewielkich przestrzeniach biurowych, w których można wykorzystać kablowe lub trakcyjne maszyny elektryczne. Nasi klienci wykorzystują także maszyny czyszczące do potrzeb domowych.

W ofercie firmy znajdziemy urządzenia czyszczące:

Filigranowe zamiatarki czy polerki sprawdzą się jako pewny sprzęt czyszczący całą posesję. W ofercie sprzedaży znajdziecie również Państwo urządzenia przeznaczone do większych potrzeb, w tym do celów przemysłowych. Duże maszyny samojezdne mogą zostać wykorzystane do sprzątania dużych hal, galerii handlowych czy szkół. Oprócz szorowarek, polerek czy odkurzaczy dysponujemy również myjkami parowymi przemysłowymi oraz profesjonalnymi parownicami, likwidującymi drobnoustroje z czyszczonych powierzchni, co jest szczególnie przydatne w celu zachowania wysokiego standardu higienicznego.