Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Odkurzacze Nilfisk

Odkurzacz Nilfisk – to jeden z chętniej wyszukiwanych dziś modeli na rynku odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych w Polsce. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Nilfisk stworzył jedne z najbardziej niezawodnych i prestiżowych odkurzaczy hotelowych i biurowych na świecie. Marka jest rozpoznawana praktycznie na wszystkich kontynentach i wszystkich krajach świata.

Odkurzacze Nilfisk od lat mają bardzo dobre opinie i są chętnie wybierane przez znane sieciowe, marki hotelowe obecne we wszystkich krajach. Cechuje je bardzo nowoczesny i miły dla oka design, wysoka jakość użytych materiałów do ich wykonania, trwałe podzespoły, łatwość dotarcia do wymiennych elementów takich jak filtr HEPA. Oferta Nilfiska obejmująca odkurzacz jest bardzo szeroka i obejmuje odkurzacz do czyszczenia na sucho, na sucho i mokro, a także odkurzacze kolumnowe.

Odkurzacz hotelowy Nilfisk to urządzenie zazwyczaj do czyszczenia na sucho. Charakteryzuje się cichym trybem pracy, kompaktowym wyglądem i możliwością zastosowania worków do zbierania kurzu,

Odkurzacz biurowy Nilfisk to maszyna do sprzątania biur, gdzie wymagane jest codzienne sprzątanie i ważna jest siła ssąca i niski poziom hałasu.

Ceny odkurzaczy Nilfisk są usytuowane w segmencie premium. Mimo to nie są wysokie i są dostępne nawet dla małych firm. Nilfisk jako marka o globalnej sprzedaży dba o to, aby jej klienci czuli się zadowoleni z parytetu jakość – cena.

Zapraszam również do zapytań jeżeli szukasz worków do odkurzaczy Nilfisk. Mamy możliwość zamówienia oryginalnych worków, abyś miał pewność, że całość będzie pracowała jeszcze płynniej i sprawniej.