Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące – Kraków

Nasza firma z oddziałem w Krakowie ma do zaoferowania niezawodne maszyny czyszczące różnego rodzaju, odznaczające się wysoką skutecznością mycia, szorowania, polerowania czy zamiatania. Urządzenia sprzątające są dedykowane głównie dla firm, właścicieli magazynów, warsztatów oraz hal przemysłowych.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

Sprzedaż urządzeń czyszczących

Sprzedajemy maszyny czyszczące w Krakowie, gdzie możemy przygotować bezpłatny pokaz.

maszyny czyszcząceW ofercie firmy znajdziemy maszyny czyszczące:

Maszyna bateryjna, kablowa, trakcyjna czy samojezdna?

Zasilane bateriami.

Brak kabla ułatwia manewrowanie maszyną i sprawia, że sprzątanie staje się o wiele szybsze. Maszynom z bateriami nie trzeba zapewniać też dostępu do prądu, co jest bardzo wygodne.
Bateryjne maszyny czyszczące sprawdzą się do czyszczenia podłóg w sklepach, szpitalach czy w halach produkcyjnych.

Zasilane kablem.

Maszyny do czyszczenia podłóg i posadzek są stosunkowo lekkie i tańsze od innych urządzeń czyszczących. Z racji tego, że w trakcie pracy nie trzeba ich ładować, to można nimi czyścić powierzchnie przez wiele godzin, czyli bez żadnych ograniczeń czasowych. Możliwa do czyszczenia powierzchnia będzie oczywiście wyznaczana długością przewodu maszyny.

Trakcyjne.

Maszyny te mogą być obsługiwane przez każdego, ponieważ mają dodatkowy napęd kołowy, który ułatwia ich przesuwanie.

Samojezdne, z siedziskami.

Ich użycie jest wygodne dla obsługującego maszynę, a zarazem zauważalnie przyspieszają one wszystkie prace (zapewniają wydajność). Sprawdzają się one do czyszczenia obiektów o dużym metrażu.

Profesjonalne maszyny czyszczące w Krakowie i okolicach

Nasi klienci do wyboru mają maszyny takie jak: zamiatarki, szorowarki, polerki, odkurzacze profesjonalne oraz odkurzacze przemysłowe. Będą to maszyny, które dobiera się do własnych potrzeb i preferencji, gdyż różnią się one funkcjami, ale też np. pojemnością zbiorników i szerokością czyszczenia. Sprzedawane przez nas sprzęty ułatwiają dokładne oraz szybkie i komfortowe, codzienne czyszczenie i mycie różnego rodzaju posadzek. Przede wszystkim tych o większej powierzchni (powyżej 100 m kw.).