Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Odkurzacze przemysłowe do gipsu i pyłów

Odkurzacz przemysłowy profesjonalny to urządzenie dostosowane do pracy w nietypowych warunkach, takich jak hale produkcyjne. Zapewniają one parametry pozwalające im na bezpieczną pracę nawet w warunkach, gdzie zastosowanie standardowych odkurzaczy potencjalnie powodowałoby niebezpieczeństwo wybuchu. Zastanawiając się, jaki model będzie najlepszy do Państwa firmy trzeba kierować się odpowiednimi kryteriami.

Przykładowo, odkurzacz przemysłowy do gipsu lub pyłu gipsowego według naszej opinii będzie najlepszy z otrząsaczem, który ułatwi nam czynność pozbycia się pyłu z filtra. Najlepsze odkurzacze oferują silniki indukcyjne, bezszczotkowe, które mogą pracować w strefach zagrożonych wybuchem ATEX.

Odkurzacze przemysłowe w ofercie Multimatic produkowane są przez koncern Nilfisk oraz producenta Viper. Nilfisk wyspecjalizowany jest w odkurzaczach specjalistycznych, Viper w odkurzaczach do pracy na sucho mokro. Oferta tych urządzeń jest bardzo szeroka – warto, więc przed zakupem skorzystać z bezpłatnego doradztwa.

Poniżej w rankingu zaprezentowaliśmy 6 polecanych odkurzaczy przemysłowych, które według naszej opinii są najbardziej żywotne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *