Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Parownice profesjonalne do sprzątania

Myjki parowe profesjonalne to szeroka gama urządzeń parowych zaprojektowanych przez producenta Tecnovap z myślą o sprzątaniu i czyszczeniu profesjonalnym. Produkty flagowe to parownice Junior Star Max, Carmen Plus czy Steam Tech generujące ciśnienie o wartości 6, 8 i 10 bar.

Wysoka temperatura suchej pary w połączeniu z wysokim ciśnieniem parownicy profesjonalnej umożliwia sprawne czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych rodzajów powierzchni i pozwala zoptymalizować czas na sprzątanie.

Czym jest profesjonalna myjka parowa?

Parownice profesjonale – to kategoria myjek parowych, których cechą charakterystyczną jest obudowa wykonana ze stali malowanej proszkowo lub wytrzymałego, bardzo twardego tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości podzespoły wykorzystywane do ich produkcji sprawiają, że parownica profesjonalna często jest wykorzystywana przez firmy do sprzątania i utrzymania czystości w biurach, prywatnych domach czy stołówkach.

Można ją wykorzystać do autodetailingu. Również cena tych urządzeń ze względu rodzaj obudowy jest konkurencyjna, co może być szczególne ważne dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

Funkcjonalność i akcesoria do myjek profesjonalnych

Większość parownic jakie tu znajdziecie jest prekonfigurowana, co oznacza że w cenie myjni parowej znajdują się już różnego rodzaju akcesoria, takie jak węże parowe, szczotki, szczoteczki lub lance. Parownica profesjonalna do sprzątania marki Tecnovap nie posiada możliwości podłączenia do wody bieżącej, obudowa ich wykonana jest z twardego PCV lub stali malowanej proszkowo.

Myjki parowe profesjonalne mają szerokie zastosowania czyszczące. Najczęściej kupowane są przez hotele, myjnie samochodowe, przedszkola, firmy usługowe czy restauracje np. do odtłuszczania zapleczy kuchennych.

Parownice profesjonalne umożliwiają sprawne pranie tapicerki samochodowej i dywanów, czyszczenie pasów bezpieczeństwa, mycie kanałów wentylacyjnych, karoserii, kół oraz wszystkiego, co znajduje się pod maską Twojego auta.

Czyszczenie auta profesjonalną parownicą

Zobacz wideo, jak działa myjnia w autodetailingu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *