Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące – Katowice

Automatyzacja przy sprzątaniu i czyszczeniu ma szczególne znaczenie szczególnie w przypadku dużych powierzchni. Wygląd pomieszczeń jest wizytówką firmy, zatem czyszczenie powinno odbywać się tak często, jak to konieczne. Ponadto utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny unormowane jest stosownymi przepisami prawnymi. Jak zatem ułatwić prace porządkowe?

O wyborze maszyny czyszczącej stanowić powinno głównie jej przeznaczenie i skala, na jaką będzie wykorzystywana. Należy ustalić powierzchnię, częstotliwość i rozmiar czyszczonych pomieszczeń. Zazwyczaj wyróżnia się podział na prowadzone ręcznie, elektryczne, zasilane na baterie (akumulatorowe), samojezdne. Ponadto wyróżnia się szorowarki z funkcją zamiatania i mycia oraz zamiatarki zbierające brud i zanieczyszczenia na sucho.

Nasz oddział, gdzie możesz zamówić maszyny czyszczące w Katowicach pomoże dobrać odpowiednie urządzenie dla Twojego biznesu.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

Jak wybrać maszynę czyszczącą?

Rynek obfituje w oferty, jednak warto przed zakupem rozeznać się w temacie. Bogaty wybór dobrych i sprawdzonych maszyn czyszczących posiada nasza firma z oddziałem w Katowicach.

maszyny czyszcząceW ofercie firmy znajdziemy maszyny czyszczące:

Wybierając maszyny czyszczące do podłóg i posadzek należy głównie kierować się trwałością użytych materiałów, gdyż ma to duży wpływ na żywotność urządzenia. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w dystrybucji urządzeń sprzątających na całą Polskę, co przekłada się na uznanie i zaufanie klientów.