Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące – Szczecin

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele firm i osób prywatnych ma mniejsze lub większe problemy z usunięciem zabrudzeń, dlatego też uruchomiliśmy nasz oddział w Szczecinie, który oferuje najlepsze na rynku maszyny czyszczące. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami (Bissel, Nilfisk, Viper, Tecnovap), dlatego też dokonując u nas zamówienia mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafi sprzęt z najwyższej światowej półki, który nie zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

Szeroka oferta maszyn do sprzątania

W naszej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo różnorodne maszyny czyszczące w Szczecinie, które przeznaczone są do konkretnych prac. W pierwszej kolejności polecamy zamiatarki, szorowarki i polerki, dzięki którym można poradzić sobie nawet z największymi zabrudzeniami na podłodze. Oferujemy maszyny czyszczące do mieszkań prywatnych i niewielkich biur, jak i również niezawodne urządzenia, które bez żadnego problemu poradzą sobie ze zdecydowanie większymi powierzchniami. Posiadamy maszyny kablowe i bateryjne, które doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niestety nie ma dostępu do sieci energetycznej. Do czyszczenia dużych powierzchni polecamy niezawodne maszyny samojezdne, które są bardzo proste w operowaniu.

maszyny czyszcząceW ofercie firmy znajdziemy profesjonalne maszyny czyszczące:

Profesjonalne odkurzacze dla wymagających

Aby poradzić sobie z wykładzinami i dywanami warto jak najszybciej postawić na odkurzacze profesjonalne i przemysłowe, które doskonale sprawdzą się w hotelach, szkołach i szpitalach. Maszyny tego typu wykorzystywane są także przez profesjonalne ekipy budowlane, które potrzebują solidnego sprzętu bezawaryjnego. Nasze oryginalne urządzenia do czyszczenia podłóg i posadzek są dobrym wyborem dla tych osób, które nie chcą marnować całego dnia na sprzątaniu. Wszystkim klientom zapewniamy nie tylko najlepsze maszyny i najniższe ceny, ale również fachowe doradztwo i gwarancję na sprzęt.