Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny szorująco – zamiatające

Maszyny łączone Nilfisk idealnie nadają się do różnorodnych, trudnych zadań czyszczących, w których wymagana jest trwałość i wysoka wydajność. Maszyny szorująco – zamiatające Nilfisk oferują szeroką gamę innowacyjnych i elastycznych funkcji do podjęcia precyzyjnego zadania czyszczenia – czy to w zakładzie produkcyjnym, na parkingu, lotnisku, w centrum handlowym, czy w innej innej lokalizacji.

2 komentarze - Automat zamiatająco – szorujący Nilfisk CR 1500

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nilfisk CS7010

Dostępny w trzech modelach: LPG-Hybrid, Diesel-Hybrid i ePower. CS7010 zapewnia niezrównaną wydajność, zastępując jednocześnie wymagający dużej mocy, wymagający konserwacji układ hydrauliczny wydajną, najnowocześniejszą technologią napędu elektrycznego. Niezależnie od wybranego modelu, CS7010 zapewnia najniższy koszt posiadania i najbardziej odpowiednie rozwiązanie do czyszczenia w swojej klasie.

Dedykowane funkcje zamiatania i szorowania z jednoprzebiegowym czyszczeniem utrzymują suche zanieczyszczenia bez wprowadzania roztworu szorującego do kosza na śmieci. Zapewnia to operatorom i właścicielom urządzeń zwiększoną produktywność i zmniejszoną konserwację. Niższy całkowity koszt posiadania. CS7010 eliminuje złożoność i wysoką konserwację układów hydraulicznych zasilających konwencjonalne maszyny kombinowane.

Wyeliminowaliśmy duże zbiorniki hydrauliczne, filtry i chłodnice oleju, a także podatne na wycieki węże hydrauliczne, pompy, silniki i zawory. Napędy hydrauliczne zostały zastąpione inteligentnym systemem sterowanych elektronicznie, nie wymagających konserwacji napędów elektrycznych.

Ta zmiana technologii pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy przy zmniejszonych kosztach konserwacji.

 • System ClearView ™ i automatyczna redukcja prędkości na zakrętach dla bezpieczniejszej pracy
 • Beznarzędziowy zbiornik uchylno-podnoszący ze zintegrowanym SmartFlow ™
 • Dostępne z opatentowaną technologią usuwania pyłu w powietrzu DustGuard ™
 • Pojemny przedni zbiornik na suchą śmieci o pojemności 285 litrów z systemem wysokiego podnoszenia
 • Standardowe miotły dwustronne zamiatają całą ścieżkę belki ssącej, aby zminimalizować zanieczyszczenia
 • Hybrydowa maszyna kombinowana. Paliwo mniejsze zużycie, mniej. Długi czas pracy na wariancie akumulatorowym.
 • Wysuwany pokład przesunięty i łamana ściągaczka. Generacyjny system dopasowania, zmienne wstrząsanie filtra
 • OneTouch ™, MaxAccess, NoTools ™. Bardziej wydajna obsługa, ekstremalna wspólność między platformami.
 • Technologia hybrydowa i Ecoflex ™
 • Podgrzana woda, myjka wysokociśnieniowa

Galeria zdjęć:

Nilfisk CR 1500 

Dzięki konstrukcji stalowej i owiniętym zderzakom, zbiornikom king size i lejowi oraz mocnemu 3-litrowemu silnikowi, ta kombinowana maszyna została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych warunkach. Moc czyszczenia maszyn zwiększają szczotki tarczowe i układ hydrauliczny, który zapewnia nacisk szczotki szorującej na podłogę o wartości 272 kg. Rzeczywista wydajność CR1500 zapewnia znakomite wyniki i imponujący wzrost wydajności, który szybko spłaca koszty inwestycji. Gdy warunki czyszczenia są trudne, nic nie może równać się z siłą, mocą i niezawodnością CR1500.

Mocne czyszczenie w wymagających aplikacjach.

 • Szeroki obszar szorowania (137 cm), szerokość zamiatania 152 cm, prędkość robocza 9 km / h, a także roztwór o pojemności 380 litrów i zbiorniki odzyskiwania zapewniają wysoką wydajność
 • Ogromny zbiornik o pojemności 454 litrów zapewnia dłuższy czas pracy i wysokość zrzutu 152 cm do opróżniania do dowolnego pojemnika
 • Olej i smar są usuwane w jednym przejściu dzięki ciśnieniu szorowania 272 kg
 • Wspomaganie kierownicy dla lepszej ergonomii
 • Regulowane ciśnienie szorowania zapewnia pierwszorzędne czyszczenie bez względu na poziom zabrudzenia lub stan podłogi

 

Galeria zdjęć: