Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Profesjonalne odkurzacze – piorące i parowe

Profesjonalny odkurzacz piorący do dywanów i tapicerek różni się od odkurzacza piorącego wykorzystywanego w domach zarówno częściami wykorzystanymi do jego budowy jak i samej obudowy. Dobry odkurzacz piorący według naszej opinii powinien mieć mocną pompę ssącą, mocną pompę natryskową, powinien posiadać jedną lub dwie turbiny ssące o profesjonalnym charakterze.

Ważną cechą profesjonalnych odkurzaczy jest pojemność zasobnika wody. Małe mini odkurzacze piorące parowe dostępne w marketach nie mają nic wspólnego z tymi profesjonalnymi, których ceny są znacznie wyższe. Częste opróżnianie i napełnianie zbiorników wody czystej i brudnej może być męczące. Dlatego też stojąc przed decyzją, jaki odkurzacz piorący kupić zawsze warto spojrzeć jak intensywnie będzie on wykorzystywany.

Profesjonalne odkurzacze do prania dostępne w ofercie Multimatic adresowane są do firm sprzątających, pralni dywanów, myjni samochodowych, które czyszczą tapicerki samochodowe. Koszt ich nabycia jest przystępny, a żywotność i jakość na wysokim poziomie. Jeżeli zastanawiasz się, jaki produkt do prania tapicerki najlepiej wybrać i zakupić do swojej firmy – zapoznaj się z ofertą poniżej lub skontaktuj się ze mną. Znajdziesz tutaj maszyny parowe i ekstrakcyjne dostępne w konkurencyjnych cenach od zaufanych producentów!