Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

Blog o urządzeniach czyszczących i parownicach

Artykuły na tym blogu mają oddawać prawie 10 letnie doświadczenie Multimatic i moje osobiście. Czy można powiedzieć, że jestem ekspertem od parownic? Myślę, że tak, choć za takiego się nie uważam. Ciągle się uczę, odkrywam nowe zastosowania, mocne i słabe strony zastosowania pary w wielu dziedzinach życia współczesnych ludzi i firm. Z założenia ma to być blog z opiniami o urządzeniach czyszczących i myjkach parowych, o ich możliwościach, ciekawych zastosowaniach i z moimi ich recenzjami.

Ale chciałbym, aby również był to blog o ciekawych ludziach i ich pomysłach na jeszcze lepsze sprzątanie. Świat nie stoi w miejscu. Technika się rozwija. W internecie można znaleźć różne porady, tutoriale, opinie. Rozwijają się, więc i metody sprzątania i dbania o czystość. Multimatic stara się nadążać za nowościami a co za tym idzie ten blog również.

2018-05-18 Tecnovap na targach w Amsterdamie maj 2018

Tecnovap na targach w Amsterdamie ISSA Interclean 2018

W dniach od 15 do 18 maja 2018 w Amsterdamie odbyły się międzynarodowe targi czystości i urządzeń do sprzątania. ISSA to chyba największe targi czystości odbywające się w Europie. Do nie dawna były obecne również w Polsce. Tecnovap jak co roku był obecny na tej wystawie. Co nowego zostało zaprezentowane w tym roku?

czytaj dalej

2018-04-23 multimatic logo

Wykorzystanie myjni parowej Steam Box Industrial w przemyśle

Myjnia Steam Box Industrial jest prawdziwym rozwiązaniem problemów w zakładach produkujących żywność,  na liniach rozlewniczych i zakładach przemysłowych. Steam Box Industrial jest jednostką wytwarzającą ogromne ilości nisko nasyconej wodą pary poprzez swój niezawodny bojler ze stali nierdzewnej.

czytaj dalej

2018-04-19 bmw na myjni parowej

Myjnie parowe samochodowe

Dlaczego myjnie parowe robią taką furorę? Dlaczego tak dużo osób nagle zainteresował się tym tematem? Czy myjnia parowa na pewno sprawdzi się w warunkach polskich? Na pewno te i wiele innych pytań ciągle Was nurtują. Postaram się więc odpowiedzieć na Wasze pytania w formie najczęściej powtarzających się zapytań podczas przeprowadzonych rozmów z tysiącami klientów. czytaj dalej