Dystrybutor myjek parowych - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

Blog o urządzeniach czyszczących i parownicach

Artykuły na tym blogu mają oddawać prawie 10 letnie doświadczenie Multimatic i moje osobiście. Czy można powiedzieć, że jestem ekspertem od parownic? Myślę, że tak, choć za takiego się nie uważam. Ciągle się uczę, odkrywam nowe zastosowania, mocne i słabe strony zastosowania pary w wielu dziedzinach życia współczesnych ludzi i firm. Z założenia ma to być blog z opiniami o urządzeniach czyszczących i myjkach parowych, o ich możliwościach, ciekawych zastosowaniach i z moimi ich recenzjami.

Ale chciałbym, aby również był to blog o ciekawych ludziach i ich pomysłach na jeszcze lepsze sprzątanie. Świat nie stoi w miejscu. Technika się rozwija. W internecie można znaleźć różne porady, tutoriale, opinie. Rozwijają się, więc i metody sprzątania i dbania o czystość. Multimatic stara się nadążać za nowościami a co za tym idzie ten blog również.

2018-10-31 dobry odkurzacz do biura hotelu

Jaki odkurzacz do sprzątania biura lub hotelu? [PORADNIK]

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i przyjmujesz klientów, to na pewno posiadasz biuro, które chcesz aby było Twoją wizytówką. Biuro, jest odpowiednikiem poznania nowego człowieka i mimo, że „nie szata zdobi człowieka” to pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.

Jednym z elementów dbania o nasz wizerunek jest zadbane i czyste wnętrze. Jeżeli właśnie szukasz odkurzacza to na pewno zadajesz sobie pytanie: Jaki odkurzacz będzie najlepszy do sprzątania biura? Czy warto kupić odkurzacz domowy w markecie czy lepiej zainwestować w profesjonalny sprzęt przeznaczony dla firm.

czytaj dalej

2018-10-16 czyszczenie przemysłowe

Czyszczenie maszyn przemysłowych myjką parową

Działy utrzymania ruchu potrzebują sprawnych, czystych maszyn i linii produkcyjnych, aby móc realizować postawione przed nimi zadania. Multimatic zajmuje się dostarczaniem odpowiednich urządzeń czyszczących, aby procesy mycia przemysłowego przebiegały szybko i sprawnie. Bazujemy na myjkach parowych przemysłowych, które posiadają najlepsze parametry wydajnościowe. Regularne mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych za pomocą pary, gwarantuje niezawodność pracy i brak przerw w produkcji.

czytaj dalej

2018-10-11 czyszczenie jachtów i łodzi

Czyszczenie łodzi i jachtów myjką parową – czy warto?

Myjka parowa staje się coraz bardziej popularnym urządzeniem wykorzystywanym do czyszczenia wyjątkowo trudnych zanieczyszczeń. Jest wysoce sprawna i wyjątkowo łatwa oraz komfortowa w użyciu. Znajduje ona coraz szersze zastosowanie, a jej skuteczność w walce z trudnymi i niecodziennymi zanieczyszczeniami, sprawia, że miejsc, w których staje się ona użyteczna wciąż przybywa. Coraz częściej przeprowadza się czyszczenie łodzi przy pomocy myjki parowej. Czym jest to urządzenie i dlaczego sprawdzi się przy myciu jachtów i łodzi? Sprawdźmy.

czytaj dalej

2018-10-05 mycie szyb i okien za pomocą myjki parowej

Jaka myjka do mycia okien i szyb? [RANKING]

O skutecznych sposobach mycia okien napisano już tysiące artykułów. O czyszczeniu szyb nakręcono wiele filmów. Czyszczenie szyb jest tak stare, jak stare są same szyby. Sposoby na ich mycie zmieniały się na przestrzeni wieków. Jedno jest tylko niezmienne. Szyby w oknach jak się brudziły, tak się brudzą. W dzisiejszym poradniku zaprezentuję gotowe rozwiązanie, jak sprawnie i efektywnie myć okna w domu, biurze czy hotelu. Zaprezentujemy ranking najlepszych urządzeń do tego celu, podzielimy się opiniami i przemyśleniami.

czytaj dalej

2018-09-20 Dlaczego nie warto inwestować w mobilne myjnie

Cała prawda o mobilnych myjniach parowych, czyli dlaczego NIE warto zakładać takiego biznesu? Cz.1.

W biznesie chodzi o pieniądze, a Mobilna Myjnia Parowa reklamowana jest, jako pomysł na biznes. Czy warto zainwestować swój czas i środki w prowadzenie takiej działalności? Czy da się na tym zarobić? Czy może lepiej poszukać pracy na etacie lub wybrać inną branżę? Tekst napisałem ze swojej pozycji, pozycji osoby, która sprzedaje urządzenia czyszczące. Dla niektórych może nie być to dobrą rekomendacją, ale uważam, że właśnie z tej pozycji widać najlepiej rozwój rynku i historię wielu z Was.

czytaj dalej