Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące samojezdne

Maszyny sprzątające samojezdne to urządzenia czyszczące z miejscem siedzącym dla operatora. Inaczej jak w pozostałych rodzajach maszyn do mycia podłóg, operator nie stoi, ale siedzi i kieruje maszyną jak samochodem. Maszyny czyszczące samojezdne najlepiej sprawdzają się na naprawdę dużych obiektach, gdzie przejście z jednego na drugi koniec zabrałoby naprawdę dużo czasu, a dodatkowo powierzchnia do sprzątnięcia podłogi  powoduje, że ręczne mycie jest zwyczajnie nieuzasadnione ekonomicznie. Takimi obiektami są zazwyczaj magazyny lub hale produkcyjne.

Warto dodać, że cena roboczogodziny osoby sprzątającej w dłuższej perspektywie czasu przewyższyła by kilkukrotnie zakup na maszyny samojezdne. Wysoką cenę tych maszyn czyszczących należy potraktować w kategorii inwestycji, która jest opłacalna. Maszyna czyszcząca samojezdna to także inwestycja, która szybko się zwraca w postaci zoptymalizowanych kosztów i roboczogodzin poświęconych pracom sprzątającym.

Maszyny czyszczące samojezdne do podłóg oferowane przez Multimatic na obecną chwilę są dwie. Zapraszam do kontaktu w celu dokładnego omówienia, jakie urządzenie do mycia podłogi będzie dla Państwa najlepsze i najbardziej optymalne cenowo.