Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące samojezdne do mycia podłóg

Maszyna czyszcząca samojezdna to urządzenie z miejscem siedzącym dla operatora. Inaczej jak w pozostałych rodzajach maszyn do mycia podłóg, operator nie stoi, ale siedzi i kieruje nią jak samochodem.

Samojezdne maszyny sprzątające najlepiej sprawdzają się na naprawdę dużych obiektach, gdzie przejście z jednego na drugi koniec zabrałoby naprawdę dużo czasu, a dodatkowo powierzchnia do sprzątnięcia podłogi  powoduje, że ręczne mycie jest zwyczajnie nieuzasadnione ekonomicznie. Takimi obiektami są zazwyczaj magazyny lub hale produkcyjne. Warto dodać, że cena roboczogodziny osoby sprzątającej w dłuższej perspektywie czasu przewyższyła by kilkukrotnie zakup maszyny czyszczącej samojezdnej. Wysoką cenę tych urządzeń należy potraktować w kategorii inwestycji, która jest opłacalna.

Maszyny samojezdne do czyszczenia podłóg oferowane przez Multimatic na obecną chwilę są dwie. Zapraszam do kontaktu w celu dokładnego omówienia, jakie urządzenie do mycia podłogi będzie dla Państwa najlepsze i najbardziej optymalne cenowo.