Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Parownica Tecnovap

Tecnovap – europejski producent parownic ze stali nierdzewnej. To wysokiej jakości myjki parowe, czyli urządzenia do mycia i czyszczenia wykorzystujące technologię suchej pary. Firma wyspecjalizowała się w produkcji jednego rodzaju urządzeń czyszczących, wychodząc z założenia, że parownica Tecnovap ma być niezawodną maszyną, która będzie podlegać nieustannemu rozwojowi. Specjalizacja w XXI wieku jest nie tylko ścieżką rozwoju, ale koniecznością.

Dzięki specjalizacji na dość wąskiej dziedzinie jaką są parownice przemysłowe i profesjonalne, Tecnovap stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży, a dziesiątki klientów z całego świata, potwierdzają dobre opinie o tym producencie.

Wysokiej jakości myjki parowe Tecnovap ze stali nierdzewnej

Parownice Tecnovap możemy podzielić na 2 grupy urządzeń czyszczących:

Maszyny parowe najwyższej jakości wystrzeliwujące strumienie suchej pary są dedykowane dla przemysłu (parowe odkurzacze przemysłowe) i bardzo chętnie zamawiane są przez firmy sprzątające.

Parownice Tecnovap – warianty ciśnienia

Tecnovap wyprodukował wysokiej jakości parownice ze stali nierdzewnej w zakresie ciśnienia od 4 bar do 10 bar. Myjki parowe o największym ciśnieniu, czyli parownice przemysłowe są dedykowane dla wielu gałęzi przemysłu.

Ranking myjek Tecnovap

Dla kogo dedykowane są myjki parowe Tecnovap?

Myjki parowe przemysłowe są dedykowane segmentowi rynku, który zmaga się z zabrudzeniami, które trzeba regularnie czyścić. W zdecydowanej większości są to firmy z sektora przetwórstwa spożywczego, gdzie wymagane jest, aby obudowa była wysokiej jakości ze stali nierdzewnej, a samo urządzenie było wykonane z najwyższej jakości klasy wodoszczelności IPX.

Myjki parowe z tej serii, mogą pracować praktycznie w trybie ciągłym, a najnowsze w pełni zautomatyzowane rozwiązania do czyszczenia linii produkcyjnych, dostosowane są do pracy przy długich seriach produktów znanych brandów światowych.

Wideo

Parownice i czyszczenie linii produkcyjnych.

Myjki parowe profesjonalne zostały zbudowane jako narzędzie pracy dla profesjonalistów, czyli dla hoteli, restauracji, przedszkoli, instytucji publicznych, biur, firm sprzątających, gabinetów stomatologicznych i tym podobnych. Profesjonalizm Tecnovap oznacza, starannie dobrane materiały, części i podzespoły, a także innowacje, które są wdrażane każdego roku.

Parownice Tecnovap, posiadają jedyne na świecie rozwiązania, wspomagające proces odkamieniania poprzez specjalnie dobrane stopy materiałów na elementy grzewcze. Multimatic jest oficjalnym przedstawicielem urządzeń czyszczących Tecnovap w Polsce.

System TRUE TEMP – automatyczne napełnianie bojlera parownicy

Technologia TRUE TEMP – to najnowocześniejsze rozwiązanie Tecnovap, jest systemem umożliwiającym automatyczne napełnienie wody w bojlerze w trakcie pracy urządzenia bez ograniczeń na temperaturę i ciśnienie panujące w kotle.

Zastosowanie najwyższej jakości TRUE TEMP eliminuje przestoje i przerwy podczas pracy, gdzie zachodziła by konieczność demontażu maszyny, wychładzania, napełniania wody w bojlerze i ponownego montażu parownicy.

Technologia True Temp z elektromechanicznym kontrolerem przepływu dba o odpowiedni poziom wody w bojlerze i tym samym zapewnia nieprzerwaną produkcję suchej pary.

Zastosowanie parownic Tecnovap

Myjka parowa Tecnovap znajduje zastosowanie:

Dlaczego cena parownic Tecnovap nie jest widoczna w żadnym sklepie?

Można zauważyć, że w sklepach internetowych sprzedających parownice Tecnovap nie podawane są ceny. Wystarczy, że podasz mi swoje dane kontaktowe (mail, telefon), a spróbujemy skontaktować się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

Brak cennika wynika z polityki cenowej producenta Tecnovap, ale też pozwala na lepsze poznanie Twoich oczekiwań i lepsze dopasowanie oferty myjki parowej dla Twojego biznesu.