Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Parownice Tecnovap

Tecnovap to europejski producent wysokiej jakości parownic, czyli urządzeń do mycia i czyszczenia parą wodną. Firma wyspecjalizowała się w produkcji jednego rodzaju urządzeń do sprzątania, wychodząc z założenia, że parownica Tecnovap ma być niezawodnym urządzeniem czyszczącym, które będzie podlegać nieustannemu rozwojowi. Specjalizacja w XXI wieku jest nie tylko ścieżką rozwoju, ale koniecznością.

Dzięki specjalizacji na dość wąskiej dziedzinie jaką są parownice przemysłowe i profesjonalne, Tecnovap stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży, a dziesiątki klientów z całego świata, potwierdzają dobre opinie o tym producencie.

Parownice Tecnovap możemy podzielić na:

1. Myjki parowe przemysłowe

2. Myjki parowe profesjonalne

Dla kogo dedykowane są myjki parowe Tecnovap?

Myjki parowe przemysłowe są dedykowane segmentowi rynku, który zmaga się z zabrudzeniami, które trzeba regularnie czyścić. W zdecydowanej większości są to firmy z sektora przetwórstwa spożywczego, gdzie wymagane jest, aby obudowa była ze stali nierdzewnej, a samo urządzenie było wykonane z klasie wodoszczelności IPX. Parownice z tej serii, mogą pracować praktycznie w trybie ciągłym, a najnowsze w pełni zautomatyzowane rozwiązania do czyszczenia linii produkcyjnych, dostosowane są do pracy przy długich seriach produktów znanych brandów światowych.

Myjki parowe profesjonalne zostały zbudowane jako narzędzie pracy dla profesjonalistów, czyli dla hoteli, restauracji, przedszkoli, instytucji publicznych, biur, firm sprzątających, gabinetów stomatologicznych i tym podobnych. Profesjonalizm Tecnovap oznacza, starannie dobrane materiały, części i podzespoły, a także innowacje, które są wdrażane każdego roku.

Parownice Tecnovap, posiadają jedyne na świecie rozwiązania, wspomagające proces odkamieniania poprzez specjalnie dobrane stopy materiałów na elementy grzewcze. Multimatic jest oficjalnym przedstawicielem Tecnovap w Polsce.