Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Maszyny czyszczące – Bydgoszcz

Maszyny czyszczące służą do skutecznego i całościowego porządkowania wielu powierzchni. Są wykorzystywane do mycia posadzek w halach sportowych, ale i również do sprzątania podłóg w wielopiętrowych budynkach. Bywają także wykorzystywane do użytku hotelarskiego, a nawet domowego. Oferujemy profesjonalne maszyny czyszczące.

Bydgoszcz i okolice to miejsce, gdzie możemy się umówić na bezpłatny pokaz działania urządzenia.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

Rodzaje urządzeń czyszczących

Oddział sprzedażowy w Bydgoszczy posiada szeroki wybór maszyn czyszczących do różnych rodzajów pomieszczeń. Wśród najpopularniejszych rodzajów, wybieranych przez klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, można wyróżnić maszyny sprzątające zasilane za pomocą akumulatorów oraz czerpiące prąd bezpośrednio z sieci.

Równie dużym wzięciem cieszą się nowoczesne, samojezdne i bezobsługowe urządzenia czyszczące. Maszyny czyszczące w Bydgoszczy, to także zamiatarki oraz sprzęt do szorowania powierzchni.jest zamiatarki oraz sprzęt do szorowania powierzchni. Tradycyjnym produktem, polecanym przede wszystkim do użytku firmowego, są odkurzacze profesjonalne o dużej wydajności.

maszyny czyszcząceW ofercie firmy znajdziemy maszyny czyszczące:

Część urządzeń przeznaczonych jest do profesjonalnego użytku specjalistycznego. Przykładem takiego sprzętu są odkurzacze przemysłowe, służące do sprawnego porządkowania powierzchni w dużych halach produkcyjnych, magazynach czy warsztatach. Do specjalistycznego czyszczenia podłóg i posadzek mogą zostać również przeznaczone polerki oraz szorowarki, które intensywnie skrobią zanieczyszczenia – z odpowiedniego rodzaju powierzchni płaskich. Do usunięcia zalegającego kurzu, pyłu czy piachu przeznaczone są m.in. użyteczne zamiatarki.