Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn

Parowe odkurzacze profesjonalne

Odkurzacz parowy to urządzenie czyszczące, gdzie czynnikiem piorącym dywany lub tapicerki jest para wodna. Zasada działania takiego urządzenia jest prosta. W bojlerze podgrzewana jest woda do temperatury ok. 165 st. a następnie podawana ona jest poprzez wąż parowy do ssawki piorącej. Do ssawki zamocowany jest równocześnie przewód ssący. Uderzająca o powierzchnie para wodna dezynfekuje i pierze a wilgoć i brud jest od razu wyciągany.

Profesjonalne odkurzacze parowe dostępne w ofercie Multimatic zbudowane są z elementów o wysokiej jakości. Wymienne grzałki w generatorze party gwarantują, że nawet w przypadku awarii sprzętu nie będzie potrzeby kupna nowego – wystarczy wymienić grzałkę. Najlepsze odkurzacze parowe Tecnovap sprzedawane przeze mnie wykonane są ze stali nierdzewnej i mogą być zasilane prądem trójfazowym.

Dobry odkurzacz na parę nie musi drogi. Ceny są zróżnicowane i nawet zakup dla gospodarstw domowych, dbających o czystość jest możliwy. Inwestycja w odkurzacz jest opłacalna dla firm, które chcą zaskoczyć klienta dbałością o ponadstandardową czystość. Mogą być wykorzystywane zarówno do prania jak i prac sprzątających, zastępując chemię. Zapraszam do zadawania pytań.