Bissell Big Green

    Odkurzacz piorący Bissell Big Green jest przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych. Urządzenie posiada opatentowane, wirujące szczotki Drift Lifter Power Brush, które podnoszą runo, szamponują, ułatwiają usunięcie trudnych plam i zanieczyszczeń. W komplecie z odkurzaczem  dostarczane jest 15 cm narzędzie do prania tapicerek wraz z wężem o długości 2,7m. 

   Mini automat do głębokiego prania dywanów posiada wbudowany przepływomierz, który monitoruje poziom wody i roztworu czyszczącego. Pozwala kontrolować ilość wody pozostałą w zbiorniku. Odkurzacz posiada duże pojemniki na wodę czystą i brudną, co oszczędza czas przy między napełnieniami (opróżnieniami).

       Odkurzacz posiada rozkładane ramię, ułatwiające transport oraz pozwalające na wygodne przesuwanie maszyny po dywanie podczas prania. Niezależnie od wzrostu, zawsze znajdziesz odpowiednią pozycję aby wygodnie obsługiwać urządzenie.  Odkurzacz piorący idealnie sprawdzi się jako domowe urządzenie czyszczące lub odkurzacz piorący w firmie sprzątającej.

 

 

 

 

Do odkurzacza można dokupić różne ssawki tapicerskie, dostosowane do prania trudnych miejsc.