Czyszczenie kostki brukowej, mycie paneli i elewacji myjką parową

W tym artykule przeczytasz

Dzisiaj zaprezentujemy skuteczne porady, dzięki którym pokażemy jak praktycznie bez wysiłku czyścić fugi, kostkę brukową z mchu, oleju, cementu czy innych zanieczyszczeń. Dowiesz się, jak dobrze umyć panele i elewację za pomocą myjki ciśnieniowej. Dzięki specjalnemu urządzeniu do mycia powierzchni płaskich (tzw. T-Racer lub szczotka do tarasów)  i wykorzystaniu parownic przemysłowych, można szybko i oszczędzając wodę umyć polbruk przed domem lub biurem. Okrągła ssawa powierzchniowa, jest jednym z ostatnich innowacji Tecnovap. Rozszerza istniejącą paletę akcesoriów.

Tecnovap jest liderem wśród firm produkujących parownice do czyszczenia i sprzątania, dlatego nieustannie ulepsza swoją ofertę. W ostatnim czasie, do grona szerokiego zestawu różnego rodzaju akcesoriów, dołączyła ssawa do mycia powierzchni płaskich.

Występuje ona w dwóch rozmiarach tj:

  • 200mm
  • 300mm

Jak umyć kostkę brukową za pomocą myjki parowej?

Na poniższym filmie widać, jak zastosowanie rozwiązania mycia powierzchniowego ułatwia pracę. Aby zamocować narzędzie, trzeba dysponować wężem Geyser oraz lancą o długości min. 800mm, tak, aby wykonywana praca z pozycji stojącej nie obciążała kręgosłupa.

Talerz myjący do kostki brukowej, oprócz doprowadzenia pary wodnej, posiada również miejsce do podłączenia węża odsysającego. Wąż można podłączyć albo do profesjonalnego odkurzacza zintegrowanego z myjką parową, albo do osobnego odkurzacza z możliwością wciągania wody (tzw. odkurzacz na sucho/mokro).

Po skompletowaniu całego zestawu, zabieramy się do pracy. Przesuwamy talerz po mytej powierzchni tam i z powrotem. Jeżeli jesteśmy zadowoleni z efektu, przechodzimy do kolejnego fragmentu. Jeżeli nie, powtarzamy czynność aż do uzyskania czystej kostki brukowej.

Mycie elewacji parownicami

Czyszczenie elewacji za pomocą „Surface Cleaner’a” odbywa się na podobnej zasadzie, co mycie kostki brukowej. Różnica polega na tym, że do okrągłego talerza myjącego mocowane są rączki, za pomocą których można myć powierzchnie pionowe.

Tak skonfigurowanym narzędziem można myć również taśmy modułowe, co widać na zaprezentowanym filmie od 02:17 minuty. Jeżeli interesuje Cię mycie taśm produkcyjnych zapraszam do artykułu.

Jakie myjki parowe do czyszczenia kostki brukowej, paneli i elewacji?

W rankingu prezentujemy rekomendowane przez nas urządzenia parowe. 

 [show_products product=”405,249,471″]

Masz pytania? Zadzwoń do mnie: +48 508 017 831 lub napisz:  [email protected] 

[wp_ad_camp_1]

[kkstarratings]

urządzenia czyszczące multi-matic.pl

 

 

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Tagi:
Zobacz także: