Parownice 6 bar – najlepsze myjki parowe Tecnovap. [RANKING]

W tym artykule przeczytasz

Ranking prezentuje najlepsze parownice o ciśnieniu roboczym 6 bar czyszczące zabrudzone powierzchnie suchą parą wodną. Katalog produktów uwzględnia myjki parowe przemysłowe i parownice profesjonalne, które mają wszechstronne zastosowanie w przemyśle, motoryzacji czy służbie zdrowia. Maszyny parowe pochodzą od cenionego, włoskiego producenta Tecnovap. W przeciwieństwie do tanich myjek domowych urządzenia są bardziej wydajne, żywotne i zbudowane z trwalszych części zamiennych.

Jakie ciśnienie do myjki parowej?

Wbrew obiegowej opinii ciśnienie w myjce parowej nie jest rzeczą najważniejszą, jeżeli chodzi o sprawność i skuteczność czyszczenia zabrudzonych powierzchni. Znacznie ważniejszym parametrem od ciśnienia jest wydatek pary liczonej w g/min czy kg/h. Większość parownic z linii profesjonalnej, a w szczególności odkurzaczy parowych, działa normatywnie na ciśnieniu 6 bar. Jest to wystarczająca wartość, jeżeli chodzi o obiekty – takie jak hotele, restauracje czy firmy sprzątające. 

[wp_ad_camp_1]

Parownice 6 barowe Tecnovap są urządzeniami w pełni profesjonalnymi, zbudowanymi w oparciu trwałe komponenty, gwarantujące długotrwałe użytkowanie. Ciśnienie 6 bar w myjkach parowych występuje zarówno w odkurzaczach parowych, jak i generatorach pary bez funkcji odkurzacza. Wydatek pary, w zależności od modelu waha się od 3,5 kg/h do prawie 6kg/h. Znamienne jest to, że część konkurencji, szczególnie ta w żółto – czarnej kolorystyce, nie podaje nawet tych parametrów.

Większość myjek 6 bar dostępna w poniższym zestawieniu jest o tańsza od myjek parowych o ciśnieniu 8 bar czy 10 bar. Cena myjek parowych w przypadku wielu klientów będzie decydowała o zakupie, dlatego przygotowaliśmy ranking.

Ranking parownic 6 bar do zastosowania w przemyśle

[show_products product=”368,427,553,444,493,457,541″]

Ranking myjek 6 bar do zastosowania profesjonalnego

[show_products product=”269,298,316,325,328,341,344,347,350,353″]

Zobacz wszystkie parownice Tecnovap.

multimatic 1 2

[kkstarratings]

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Tagi:
Zobacz także: