Myjka parowa do samochodu – kompleksowy autodetailing

W tym artykule przeczytasz

Myjka parowa do samochodu może być bezpiecznie stosowana do mycia wszystkich części w aucie. Jest to idealne narzędzie dla warsztatów zajmujących się auto detailingiem, a otworzenie mobilnej myjni samochodowej to dobry pomysł na własny biznes. Myjki parowe profesjonalne przedstawione w rankingu świetnie nadają się do samodzielnego czyszczenia samochodu, zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz pojazdu.

Myjki parowe do mycia samochodów – ranking urządzeń

Teraz przejdźmy do zasadniczego pytania – jaką myjką parową kupić do mycia auta? Jaka myjka parowa do tapicerki samochodowej będzie dobrym rozwiązaniem? Sporządziliśmy ranking, parowe mycia auta staje się przyjemnością z zastosowaniem poniższych myjek. 

Jaka myjka parowa do samochodu?

 

Takie myjki parowe sprawdzą się idealnie w warsztatach zajmujących się autodetailingiem. Zaznaczmy, że są to profesjonalne myjki parowe – które kosztują więcej. Cena idzie w parze z jakością – takie urządzenia posłużą bezawaryjnie przez wiele lat. Czasami lepiej dopłacić…

Myjka parowa do samochodu w autodetailingu

Myjki parowe samochodowe można wykorzystać przynajmniej w 6 przypadkach:

  • Czyszczenie wnętrza auta – mycie siedzeń skórzanych naturalnych lub sztucznych, tapicerki samochodowej ościeżnic, futryn, schowków, miejsc na napoje, deski rozdzielczej, kanałów wentylacyjnych, paneli dotykowych
  • Czyszczenie elementów zewnętrznych auta – mycie felg, obręczy i całej karoserii
  • Usuwanie ciężkich plam i nieprzyjemnych zapachów z siedzeń
  • Usuwanie plam z soli i czyszczenie dywaników
  • Odtłuszczanie i detailing silników samochodowych
  • Mycie szyb i przeszkleń

Wszystkie nasze myjnie parowe dają niewiarygodne efekty w które nie będzie chciało się wierzyć!

Myjka parowa do prania tapicerki w samochodzie

Użycie pary na siedzeniach ze skóry powoduje ponowne ich nawilżenie i poprawę struktury, a na siedziskach materiałowych ożywienie kolorów. Materiały takie jak alcantara lub zamsz można również bezpiecznie czyścić za pomocą parownicy.

Jak w praktyce działa myjka parowa do samochodu. Wideo

Parownice Tecnovap wytwarzają tylko parę suchą z zawartością wody na poziomie 5%, co zapewnia pozostawienie mytych powierzchni suchej. Do mycia tapicerki samochodowej używaj najlepiej trójkątnej szczotki z klipsami, do której zamontuj mikrofibrę. Do ciężkich zabrudzeń, zdejmij ściereczkę i czyść samą szczotką. Następnie odkurz. Parowanie jest również najlepszą metodą do usuwania przebarwień na skórze.

Mycie parowe samochodu w praktyce

Mycie parowe szyb jest łatwiejsze niż mycie szyb z pomocą detergentów. Łatwiej jest umyć ramy i uszczelki wokół szyb. Nie powoduje zagrożeń dla osób myjących, nie pozostawia smug. Zastosuj do mycia lancę parową lub myjkę do okien. Nawilż szyby, następnie ściągnij brud listwą gumową. Do wytarcia resztek wilgoci użyje miękkiej mikrofibry.

Miejsce na napoje

Klejące pozostałości po kawie, słodkich napojach, herbacie łatwo zostaną usunięte po użyciu lancy parowej.

Futryny i ościeżnice

Wysokie ciśnienie pary wodnej pozwoli natychmiastowo pozbyć się zabrudzeń a temperatura rozpuści tłuszcze. Wypróbuj myjkę parową profesjonalną do czyszczenie uszczelek! Będziesz zachwycony.

Tablica rozdzielcza i kokpit

Użycie pary wodnej w stosunku do kokpitu i koła kierowniczego skutecznie usuwa kurz i brud. Nisko nasycona para wodna może być używana nawet na takich powierzchniach jak radio czy panel dotykowy.

Boczki drzwi

Wysoka temperatura pary powoduje rozpuszczanie brudu. Czyść boczki za pomocą trójkątnej szczotki z naciągniętą bawełnianą szmatką. Para podniesie plamy olejowe i brud z największych zakamarków. Sucha para może być nawet używana do czyszczenia obudowy głośników!

Kanały wentylacyjne

Alergeny ukryte w zakamarkach kanałów wentylacyjnych mogą być zniszczone z łatwością za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem. Skieruj końcówkę lancy parowej do kartki wentylacyjnej w twoim samochodzie. Upewni się, że para jest już sucha. Następnie przeprowadź dezynfekcję.

urządzenia czyszczące multimatic

5/5 - (2 votes)
Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Zobacz także: