Małe maszyny czyszczące – które wybrać?

W tym artykule przeczytasz

Małe maszyny czyszczące przeznaczone są do sprzątania w miejscach o niewielkich przestrzeniach lub dla firm sprzątających skupiających się na obsłudze klientów indywidualnych. Mała maszyna sprzątająca charakteryzuje się więc – mobilnością, względnie małą masą i nie wielkimi gabarytami. Te trzy czynniki wpływają na założone na początku artykułu parametry. Rozpoczynając działalność w zakresie usługowego sprzątania warto pamiętać o tym, że masa i gabaryt sprzętu, jaki kupimy mogą znacznie ułatwić nam pracę.

Decydując się na niewielki odkurzacz biurowy lub odkurzacz piorący zaoszczędzi nam wysiłku podczas wnoszenia ich np. na wyższe piętro. Poza tym na początku działalności nie wiemy do końca, jakich klientów będziemy obsługiwać, ale trzeba założyć, że nie będą to duże hale o powierzchniach kilka tysięcy metrów kwadratowych. Inwestycja w duże maszyny sprzątające podłogi nie będzie mieć zatem uzasadnienia na początkowym etapie działania firmy.

Praktycznie każda maszyna do sprzątania jest do kupienia w małej wersji. Zarówno odkurzacze profesjonalne, parownice do czyszczenia i maszyny do mycia podłóg występują w wersji przeznaczonej na niewielkie powierzchnie.

Małe urządzenia sprzątające [RANKING]

[show_products product=”2507,3540,854″]

[show_products product=”2570,2618,670″]

multimatic 1 3

[kkstarratings]

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Tagi:
Zobacz także: