Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2020-01-24 mała maszyna do czyszczenia

Małe maszyny czyszczące – które wybrać?

Małe maszyny czyszczące przeznaczone są do sprzątania w miejscach o niewielkich przestrzeniach lub dla firm sprzątających skupiających się na obsłudze klientów indywidualnych. Mała maszyna sprzątająca charakteryzuje się więc – mobilnością, względnie małą masą i nie wielkimi gabarytami. Te trzy czynniki wpływają na założone na początku artykułu parametry. Rozpoczynając działalność w zakresie usługowego sprzątania warto pamiętać o tym, że masa i gabaryt sprzętu, jaki kupimy mogą znacznie ułatwić nam pracę.

Decydując się na niewielki odkurzacz biurowy lub odkurzacz piorący zaoszczędzi nam wysiłku podczas wnoszenia ich np. na wyższe piętro. Poza tym na początku działalności nie wiemy do końca, jakich klientów będziemy obsługiwać, ale trzeba założyć, że nie będą to duże hale o powierzchniach kilka tysięcy metrów kwadratowych. Inwestycja w duże maszyny sprzątające podłogi nie będzie mieć zatem uzasadnienia na początkowym etapie działania firmy.

Praktycznie każda maszyna do sprzątania jest do kupienia w małej wersji. Zarówno odkurzacze profesjonalne, parownice do czyszczenia i maszyny do mycia podłóg występują w wersji przeznaczonej na niewielkie powierzchnie.

Małe urządzenia sprzątające [RANKING]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *