TECNOVAP - Producent parownic

tecn

Tecnovap to renomowany producent parownic, znany z innowacyjnego podejścia do technologii czyszczenia parą. Firma ta oferuje wielofunkcyjne parownice, głównie przemysłowe i profesjonalne, ale także domowe. W Polsce, oficjalnym dystrybutorem produktów Tecnovap jest firma Multimatic, gdzie reprezentujemy firmę od 2010r . Dzięki tej współpracy, polscy klienci mogą korzystać z serwisu, wsparcia technicznego a także całej gamy urządzeń parowych Tecnovap.

Oryginalne parownice Tecnovap w ofercie Multimatic

Parownica Tecnovap

Tecnovap produkuje oryginalne parownice od 37 lat, europejski producent parownic ze stali nierdzewnej.  Firma wyspecjalizowała się w produkcji jednego rodzaju urządzeń czyszczących, wychodząc z założenia, że parownica Tecnovap ma być niezawodną maszyną, która będzie podlegać nieustannemu rozwojowi. Specjalizacja w XXI wieku jest nie tylko ścieżką rozwoju, ale koniecznością.

Produkty marki Tecnovap zostały podzielone na dwie grupy: parownice przemysłowe i profesjonalne. Tecnovap stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży, a dziesiątki klientów z całego świata, potwierdzają dobre opinie o tym producencie.

Firma Tecnovap została założona w 1985 roku w di Valpolicella (Werona, Włochy) jako mała, rodzinna firma rzemieślnicza, ale z jasnym wówczas celem: produkcją najnowocześniejszych kotłów do produkcji pary z wiodącymi technologiami. 

W 2001 roku, po latach stałego rozwoju firmy i rosnącym potencjale w branży czyszczenia parą, Tecnovap przenosi swoją siedzibę do Pescantina (Werona), gdzie firma ma swoją siedzibę do dziś. 

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu firma stale się rozwijała i stała się znaczącym partnerem sektora profesjonalnego i przemysłowego. Produkty marki Tecnovap znajdują się w czołówce innowacji w sektorze czyszczenia parą. Firma Tecnovap współpracując z krajowymi i międzynarodowymi firmami pomaga zrozumieć i zaspokoić potrzeby różnych klientów, rynków i sektorów.

  • Produkcja zarówno parownic jak i akcesoriów do myjek parowych odbywa się w kontrolowanych warunkach we Włoszech
  • Zorientowana na ekologię technologia i realizacja OEM
  • Dział badań pracujący nad nowymi rozwiązaniami
  • Zaufanie, szacunek i uczciwość we wszystkich relacjach, wzmacniane dzięki rzetelności i profesjonalizmowi
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Rozbudowana sieć dystrybucji na całym świecie.

Parownice marki Tecnovap obecne są w 76 krajach na świecie

Tecnovap - mapa dystrybucji

Branże, w których zastosujesz oryginalne parownice Tecnovap

Przemysł mechaniczny

.

Mycie samochodów

Mycie transporterów

.

Ho. Re. Ca

.

Przemysł farmaceutyczny

Przemysł spożywczy

.

Służba zdrowia

.

Transport publiczny

Winnice i mycie beczek

.

Usuwanie chwastów

.

Usuwanie grafitti i gum

Sprzątanie w domu

.

W ofercie marki Tecnovap dostępne są 2 grupy urządzeń czyszczących.

Rodzaje myjek Tecnovap ze stali nierdzewnej

Profesjonalne urządzenia parowe wystrzeliwujące strumienie suchej pary są dedykowane dla przemysłu (parowe odkurzacze przemysłowe) i bardzo chętnie zamawiane są przez firmy sprzątające.

Myjki parowe Tecnovap – warianty ciśnienia

Technovap wyprodukował wysokiej jakości parownice ze stali nierdzewnej w zakresie ciśnienia od 4 bar do 10 bar. Niezawodne myjki parowe o największym ciśnieniu, czyli parownice przemysłowe są dedykowane dla wielu gałęzi przemysłu.

Ranking myjek Tecnovap - podział ciśnienia

Dla kogo dedykowane są myjki parowe Tecnovap?

Myjki parowe przemysłowe są dedykowane segmentowi rynku, który zmaga się z zabrudzeniami, które trzeba regularnie czyścić. W zdecydowanej większości są to firmy z sektora przetwórstwa spożywczego, gdzie wymagane jest, aby obudowa była wysokiej jakości ze stali nierdzewnej, a samo urządzenie było wykonane z najwyższej jakości klasy wodoszczelności IPX. 

Tecnovap = Sprawdzone myjki parowe w różnych gałęziach przemysłu.

Parownice przemysłowe Tecnovap to wysokiej jakości urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone w technologię suchej pary i dostępne są w rozmaitych wariantach ciśnienia. Myjki parowe z tej serii, mogą pracować praktycznie w trybie ciągłym, a najnowsze w pełni zautomatyzowane rozwiązania do czyszczenia linii produkcyjnych, dostosowane są do pracy przy długich seriach produktów znanych brandów światowych.

Jak powstają nowoczesne parownice Tecnovap?

Zobacz wideo.

Myjki parowe profesjonalne zostały zbudowane jako narzędzie pracy dla profesjonalistów, czyli dla hoteli, restauracji, przedszkoli, instytucji publicznych, biur, firm sprzątających, gabinetów stomatologicznych i tym podobnych. Profesjonalizm Tecnovap oznacza, starannie dobrane materiały, części i podzespoły, a także innowacje, które są wdrażane każdego roku. Dzięki temu sprzątanie jest przyjemne i dezynfekcja maksymalnie prosta.

Niezawodne myjki parowe Tecnovap posiadają jedyne na świecie rozwiązania, wspomagające proces odkamieniania poprzez specjalnie dobrane stopy materiałów na elementy grzewcze. Multimatic jest oficjalnym przedstawicielem urządzeń czyszczących Tecnovap w Polsce.

TRUE TEMP Tecnovap Technology – system automatycznego napełniania bojlera

Sprzęt czyszczący marki Tecnovap wyróżniają nowoczesne technologie, tj. system automatycznego napełniania bojlera parownicy. 

System TRUE TEMP Technology – to najnowocześniejsze rozwiązanie Tecnovap, jest systemem umożliwiającym automatyczne napełnienie wody w bojlerze w trakcie pracy urządzenia bez ograniczeń na temperaturę i ciśnienie panujące w kotle.

Zastosowanie najwyższej jakości TRUE TEMP eliminuje przestoje i przerwy podczas pracy, gdzie zachodziła by konieczność demontażu maszyny, wychładzania, napełniania wody w bojlerze i ponownego montażu parownicy.

True Temp Technology z elektromechanicznym kontrolerem przepływu dba o odpowiedni poziom wody w bojlerze i tym samym zapewnia nieprzerwaną produkcję suchej pary.

Dlaczego cena parownic Tecnovap nie jest widoczna w żadnym sklepie?

Można zauważyć, że w sklepach internetowych oraz wśród dystrybutorów parownic Technovap nie podawane są ceny. Wystarczy, że podasz mi swoje dane kontaktowe (mail, telefon), a spróbujemy skontaktować się z Tobą w przeciągu 24 godzin i poznasz ceny myjek parowych dedykowanych dla potrzeb Twojej firmy.

Brak cennika wynika z polityki cenowej producenta Tecnovap, ale też pozwala na lepsze poznanie Twoich oczekiwań i lepsze dopasowanie oferty myjki parowej dla Twojego biznesu. 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić parownice Tecnovap w dobrym stosunku jakości do ceny -> wybierz Multimatic.

Przydatne informacje dotyczące parownic Technovap, które mogą Cię zainteresować: