Cena parownic TECNOVAP – dlaczego nie zobaczysz jej w żadnym sklepie?

W tym artykule przeczytasz

Ten wpis jest odpowiedzą na pytanie, które dla wielu z was do tej pory mogło być niemałą zagadką. Jeśli interesujesz się tematem parownic lub planujesz przyszły zakup pewnie zastanawiasz się, dlaczego w żadnym sklepie internetowym ceny parownic marki TECNOVAP nie są widoczne.

W poszukiwaniu ceny będziesz odwiedzał parownice TECNOVAP z serii profesjonalnej i przemysłowej. Szybko okaże się jednak, że nie widać ceny myjki, ale zachęta do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem lub propozycja wypełnienia formularza w sprawie wyceny.

Parownice TECNOVAP – cena ukryta, ale w jakim celu?

Cena maszyn parowych jest ukryta w naszym sklepie, ale także u pozostałych dystrybutorów parownic TECNOVAP  na całym świecie. Może to dziwić i prowadzić to zastanawiania się nad tym, czy produkty są tak drogie lub czy ich koszt jest zmienny.

Jednakże powód jest bardzo prosty.

Brak wynika z bezpośredniej decyzji firmy TECNOVAP , która nie zezwala na udostępnianie cen myjek parowych na stronach internetowych sklepów. W celu poznania dokładnej ceny parownic, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie, mailowo, na Facebooku lub za pomocą formularza, znajdującego się przy zamówieniach.

parownice tecnovap cena

Sprzęt dobierzemy indywidualnie do każdej branży. Z osobą zainteresowaną kupnem skontaktujemy się jeszcze tego samego dnia po przygotowaniu oferty.

Najlepsze parownice profesjonalne TECNOVAP

[show_products product=”281,344, 316″]

Wszystkie parownice profesjonalne TECNOVAP.

Wysokociśnieniowe parownice przemysłowe TECNOVAP

[show_products product=”530,368,390″]

Wszystkie parownice przemysłowe TECNOVAP.

Kilka słów o parownicach TECNOVAP

Technovap podczas swojego 35-letniego rozwoju stał się wiodącym producentem w branży czyszczenia parowego na rynku. Firma zaczynała od produkcji kotłów do żelazek użytku domowego z wiodącymi na tamte czasy technologiami.

Rozwijała i ewoluowała, stając się znaczącym partnerem w sektorze profesjonalnym i przemysłowym. Dziś TECNOVAP eksportuje swoją technologię i gamę produktów na pięć kontynentów do 84 krajów, czyni to z nich jedną z kluczowych firm na świecie w sektorze czyszczenia parą.

Producent parownic TECNOVAP współpracuje z międzynarodowymi firmami przy realizacji nowych projektów. Wszystkie produkty są badane, projektowane i realizowane wyłącznie we Włoszech.

Specjaliści w firmie nieustannie poszukują postępowych i innowacyjnych rozwiązań, aby zaproponować je w rzetelnej formie branży sprzątającej. Parownice, które zyskują swoją popularność również w Polsce, to nic innego jak myjki parowe.

Są wydajnymi urządzeniami, których zastosowanie pozwala na wyczyszczenie dużych powierzchni bez używania szkodliwych chemikaliów oraz bez ryzyka uszkodzenia podłoża. Za pomocą wytwarzania pary oraz systemu podgrzania cieczy, myjnie parowe nadadzą się idealnie do sprzątania najbardziej intensywnych, również zeschniętych zabrudzeń.

Opinia post
Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Zobacz także: