Jaką myjkę parową kupić? [PORADNIK]

W tym artykule przeczytasz

Odbieram bardzo dużo telefonów z zapytaniem o cenę wybranego modelu myjki parowej (parownicy). Zazwyczaj odpowiadam, że zanim wycenię konkretny model, proszę o podanie celu w jakim planowany jest zakup. Nie czynię tego z ciekawości, tylko z chęci dobrania najlepszego modelu do wykonywanych czynności. 

Uważam, że wiedza klienta zaczerpnięta na podstawie wpisów marketingowych na forach internetowych, często wprowadza w błąd. W następstwie klienci przeglądając ofertę na naszej stronie Multi-Matic.pl często typują myjnie, które nie będą spełniały ich założeń.

Jakie mycie… taki model parownicy!

Dlatego rozmowę o myjniach parowych najczęściej zaczynam od pytania o to, co maszyna ma myć??? Zastosowanie parownic jest wszechstronne.

Duża część klientów planuje zajęcie się czyszczeniem samochodów, i zaczyna przegląd rynku od myjni diesla. Oczywiście, jeżeli zamierzacie myć samochody głównie z zewnątrz, będzie to dobry wybór.

Jeżeli jednak, oprócz mycia samochodów będziecie chcieli świadczyć usługi utrzymania czystości wewnątrz budynków, to wybór staje się już bardziej skomplikowany.

Decydując się na myjnię typu Astra Steamer, klient musi wiedzieć, że nie będzie w stanie:

  • wjechać maszyną do pomieszczeń zamkniętych
  • praca z maszyną na zewnątrz i długim wężem wewnątrz, jest głównie możliwa w teorii
  • nie będzie mógł nią np. prać dywanów, a jedynie dezynfekować

Oczywiście diesel jest niezastąpiony, co już wspominałem, do typowej myjni mobilnej, tylko przeważenie zleceń na mycie samych samochodów, nie ma aż tak dużo, i bardziej przydałaby się maszyna uniwersalna.

Mobilna myjka elektryczna

Takie są już tylko maszyny parowe na prąd elektryczny. Mimo, że większość maszyn elektrycznych nie ma nawet połowy wydatku pary myjni diesla, to jest on wystarczający do prania, czyszczenia wnętrz, mycia podłóg, okien, piekarników itp ale też i …. mycia samochodów.

Owszem, będzie trwało to trochę dłużej niż myjnią diesla, ale w zamian uzyskujemy szersze możliwości ich użytkowania. Jeżeli więc waszym celem nie jest tylko mycie samochodów, zastanówcie się dokładnie zanim zdecydujecie się na zakup idealnej myjni parowej.

[wp_ad_camp_1]

Jeżeli chciałbyś w 100% zakupić odpowiednią myjkę parową do swojego biznesu – koniecznie skontaktuj się za pośrednictwem mojej strony internetowej Multi-Matic.pl

urządzenia czyszczące multimatic

[kkstarratings]

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Tagi:
Zobacz także: