Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2019-12-10 jakie urzadzenia czyszczace do biura

Jakie urządzenia czyszczące do sprzątania biura? [RANKING]

Przestrzeń biurowa w Polsce, rośnie w bardzo dużym tempie. W Warszawie nowe biurowce powstają jak grzyby po deszczu. W innych miastach, atrakcyjne lokalizacje też są zajmowane przez firmy, szukających przestrzeni na prowadzenie biznesów. Część biur jest sprzątana i utrzymywana przez zewnętrzne firmy, ale część z nich samodzielnie dba o komfortowe warunki i czystość dla swoich pracowników. Jakie zatem urządzenia czyszczące do sprzątania biura będą optymalne? Sprawdź ranking najlepszych maszyn czyszczących!

Jakie odkurzacze do biura?

Odkurzacz biurowy musi być cichy i z łatwością usuwać nieczystości z podłóg twardych lub wykładzin. Jego kabel powinien być widoczny z daleka (najlepiej pomarańczowy) tak aby żaden pracownik się o niego nie zawadził, i żeby było go widać z daleka. 

Poniższy ranking prezentuje kilka propozycji dobrych odkurzaczy biurowych:

Zobacz:

Jakie myjki parowe do biura?

Parownice w biurach, mogą służyć do celów takich jak odgrzybianie klimatyzacji lub czyszczenie lamelków w klimatyzatorach. Mogą czyścić przestrzeń kuchenną czy dbać o czystość wspólnych przestrzeni np. na korytarzach.

Oto kila pomysłów na dobrą myjkę parową do sprzątania biur:

Jakie maszyny do mycia podłóg w biurach?

Zastanawiając się nad zakupem maszyny sprzątającej podłogi w biurach, rozważamy raczej utrzymanie czystości w całym obiekcie niż w pojedynczym biurze czy pokoju. Wybór maszyny do sprzątania powinien być uzależniony od wielkości obiektu i jego struktury. Im ta struktura bardziej rozproszona (małe pokoje, wąskie korytarze) tym zakup bardzie powinien koncentrować się na mniejszym urządzeniu. Im większy obiekt z dużymi korytarzami, tym maszyna czyszcząca może być większa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *