Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2019-12-10 Jakie urzadzenia czyszczace dla hoteli

Jakie urządzenia czyszczące dla hoteli? Ranking najlepszych maszyn sprzątających!

Branża hotelowa, dzięki łatwej rezerwacji przez internet i szybkim rozwoju turystyki, z roku na roku, zyskuje na popularności. Ten sam internet, który daje możliwości na łatwą rezerwację, jest też miejscem w którym same hotele muszą konkurować ze sobą jakością usług, a każde potknięcie jest skrupulatnie punktowane przez gości hotelowych.

Co jest jednym z decydujących kryteriów, jakim kierują się gości przy rezerwacji miejsca noclegowego? Oczywiście opinie o czystości obiektu! Minęły czasy w których jedynym wyznacznikiem była cena, więc cała branża hotelowa musi mieć się na baczności. Dziś klient chce mieć pewność, że pościel jest czysta, wykładzina odkurzona, a łazienka dokładnie umyta i zdezynfekowana. Zatem, jakie maszyny i urządzenia czyszczące warto wybrać do swojego hotelu?

Jakie myjki parowe dla hoteli?

Profesjonalne parownice cechują się odpowiednią jakością, tak aby maszyna, która będzie intensywnie eksploatowana, oferowała wszędzie tą samą moc i dawała w zamian czystość, której oczekują goście. W sprzątaniu hoteli nie ma miejsca na kompromisy.

Co można sprzątać w hotelach za pomocą parownic?

  • Łazienki – mycie fug, glazury, sanitariatów
  • Pokoje hotelowe – odświeżanie lub pranie materacy albo wykładziny, mycie luster, sprzątanie przestrzeni między kaloryferami, mycie podłóg, dezynfekcja materacy hotelowych.
  • Korytarze – usuwanie plam z wykładziny, mycie przeszkleń
  • Sale restauracyjne – mycie stolików, usuwanie pozostałości po świeczkach, doczyszczanie nóżek, krzeseł itp.
  • Kuchnie – mycie piecy, usuwanie tłuszczów z okapów, filtrów, doczyszczanie kuchenek

Jakie odkurzacze hotelowe?

Wybór dobrego odkurzacza hotelowego sprowadza się do wyboru kilku jego cech. Odkurzacz hotelowy to chyba najczęściej używana maszyna w obiektach, a więc jego zakup ma zasadnicze znaczenie. Czy cena odkurzacza hotelowego ma wpływ na jego niezawodność? Na pewno tak. Kupując tani odkurzacz w markecie, nie można liczyć ani na jego trwałość a tym bardziej na efektywność.

Jakie kryteria musi spełniać dobry odkurzacz do hotelu?

  • Moc, czyli odpowiednia siła ssania
  • Głośność, czyli komfort gości hotelowych
  • Niezawodność, czyli spokojna głowa nawet przy intensywnej pracy

 

Zobacz:

Jakie maszyny sprzątające do hoteli?

Zasadniczo maszyny do mycia podłóg w hotelach najbardziej przydatne są na obiektach w których królują płytki czyli terakota. Jeżeli Twój obiekt posiada długie korytarze, sale bankietowe czy konferencyjne to zakup maszyny czyszczącej do podłóg i posadzek może być dobrym wyborem ułatwiającym pracę.

Dodatkowo, jeżeli recepcja hotelu, posiada kamienne podłogi np. marmurowe, będzie istniała konieczność ich pielęgnacji poprzez polerowanie. Poniżej krótkie zestawienia urządzeń czyszczących w hotelach, które mogą się przydać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *