Myjnia parowa Steam Box Industrial Tecnovap dla przemysłu – Opinia i recenzja

W tym artykule przeczytasz

Myjnia Steam Box Industrial od producenta Tecnovap jest prawdziwym rozwiązaniem problemów w zakładach produkujących żywność,  na liniach rozlewniczych i zakładach przemysłowych.

Steam Box Industrial jest jednostką wytwarzającą ogromne ilości nisko nasyconej wodą pary poprzez swój niezawodny bojler ze stali nierdzewnej.

Myjnia parowa przemysłowa Steam Box Industrial

Myjnia parowa zbudowana dla przemysłu

To ty decydujesz jaką myjnię chcesz posiadać. Regulacja mocy od 7,2kW do 43kW sprawi, że według naszej opinii zaczniesz czerpać ogromne korzyści ze skrócenia czasu mycia, poprawy procesów sanitarnych, a także ograniczysz ilość zużywanej wody i detergentów.

Myjnia przemysłowa na parę może zostać dodatkowo doposażona w potężny trójfazowy odkurzacz ze stali nierdzewnej, podłączenie pod bieżącą wodę, natrysk detergentu oraz gorącej wody – to wszystko odmieni proces czyszczenia w Twojej firmie.

Ta najmocniejsza parownica przemysłowa dostępna na polskim rynku.

Myjkę można wykorzystać do mycia taśm podajnikowych. Dowiedz się więcej, jak przebiega czyszczenie linii produkcyjnej w zakładach spożywczych.

Zastosowanie parownicy Steam Box Industrial

Myjka służy do:

  • doczyszczania
  • odtłuszczania
  • usuwania pozostałości z urządzeń produkcyjnych takich jak frezarki CNC, szlifierki szerokokątowe, krajalnice, taśmy transportowe, mycia linii rozlewniczych, kontenerów IBC itp.

Urządzenie myjące parą zaprojektowane z myślą, aby konkurencja została daleko w tyle. Temperatura 195st C i 10 bar ciśnienia to wartości nie do przecenienia.

Parownica przemysłowa Steam Box Industrial jest prawie niezniszczalna. Wykonana została z najlepszych komponentów zapakowanych w obudowę z stali nierdzewnej. Posiada najwyższy wydatek pary, temperaturę i ciśnienie. Możesz być pewny, że dostajesz urządzenie na najwyższym światowym poziomie.

Jak każda maszyna przemysłowa Steam Box Industrial ma bardzo duży kocioł, w którym wytwarzana jest para. Kotły są wyrabiane ręcznie z pomocą specjalnej techniki spawania, która zapewnia najwyższą trwałość i niezawodność.

Przy takich parametrach kotła, takie udogodnienia jak system pracy ciągłej, możliwość podłączenia do sieci wodociągowej, stały monitoring parametrów pracy myjni w celu zaoferowania najwyższego bezpieczeństwa, wydają się oczywistością.

Zamów Steam Box Industrial

[show_products product=”390″]

Wartość dodana

Myjnia oferuje bardzo duży wybór akcesoriów. Zgodnie z opinią ekspertów w branży godnym uwagi jest głowica czyszcząca taśmy transportowe, podczas ich pracy! Tak. Nie ma potrzeby wygaszania produkcji, aby czyścić taśmy. Czyszczenie odbywa się w trakcie. Wszystkie akcesoria są trwałe i odporne i przystosowane do wieloletniej pracy.

[wp_ad_camp_1]

urządzenia czyszczące multimatic

5/5 - (1 vote)
Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Zobacz także: