Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce
2018-04-23 multimatic logo

Wykorzystanie myjni parowej Steam Box Industrial w przemyśle

Myjnia Steam Box Industrial jest prawdziwym rozwiązaniem problemów w zakładach produkujących żywność,  na liniach rozlewniczych i zakładach przemysłowych. Steam Box Industrial jest jednostką wytwarzającą ogromne ilości nisko nasyconej wodą pary poprzez swój niezawodny bojler ze stali nierdzewnej.

Najmocniejsza myjnia parowa

Myjnia Steam Box Industrial jest prawdziwym rozwiązaniem problemów w zakładach produkujących żywność,  na liniach rozlewniczych i zakładach przemysłowych. Steam Box Industrial jest jednostką wytwarzającą ogromne ilości nisko nasyconej wodą pary poprzez swój niezawodny bojler ze stali nierdzewnej.

Myjnia zbudowana dla przemysłu

To ty decydujesz jaką myjnię chcesz posiadać. Regulacja mocy od 7,2kW do 43kW sprawi, że zaczniesz czerpać ogromne korzyści ze skrócenia czasu mycia, poprawy procesów sanitarnych a także ograniczysz ilość zużywanej wody i detergentów. Myjnia może zostać dodatkowo doposażona w potężny trójfazowy odkurzacz ze stali nierdzewnej, podłączenie pod bieżącą wodę, natrysk detergentu oraz gorącej wody – to wszystko odmieni proces czyszczenia w Twojej firmie.

Ta najmocniejsza myjnia parowa na rynku jest idealna do doczyszczania, odtłuszczania, usuwania pozostałości z urządzeń produkcyjnych takich jak frezarki CNC, szlifierki szerokokątowe, krajalnice, taśmy transportowe, mycia linii rozlewniczych, kontenerów IBC itp. Urządzenie zaprojektowane z myślą, aby konkurencja została daleko w tyle. Temperatura 195st C i 10 bar ciśnienia to wartości nie do przecenienia.

Steam Box Industrial jest prawie niezniszczalny. Wykonany został z najlepszych komponentów zapakowanych w obudowę z stali nierdzewnej. Posiada najwyższy wydatek pary, temperaturę i ciśnienie. Możesz być pewny, że dostajesz urządzenie na najwyższym światowym poziomie.

Jak każda maszyna przemysłowa Steam Box Industrial ma bardzo duży kocioł, w którym wytwarzana jest para. Kotły są wyrabiane ręcznie z pomocą specjalnej techniki spawania, która zapewnia najwyższą trwałość i niezawodność. Przy takich parametrach kotła, takie udogodnienia jak system pracy ciągłej, możliwość podłączenia do sieci wodociągowej, stały monitoring parametrów pracy myjni w celu zaoferowania najwyższego bezpieczeństwa, wydają się oczywistością.

Myjnia oferuje bardzo duży wybór akcesoriów. Godnym uwagi jest głowica czyszcząca taśmy transportowe, podczas ich pracy! Tak. Nie ma potrzeby wygaszania produkcji aby czyścić taśmy. Czyszczenie odbywa się w trakcie. Wszystkie akcesoria są trwałe i odporne i przystosowane do wieloletniej pracy.

 Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz http://multi-matic.pl/kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *