FILTRY:
Rodzaj
Obudowa
Cena
Zasilanie
Wielkość
Wyposażenie
Ciśnienie
Mycie pasów transportowych
Ciężar
KATEGORIE:

Parownice przemysłowe

Evo 304 24/7 Tecnovap 8 bar

Evo 304 24/7 Tecnovap 8 bar

Evo 304 Water Tecnovap 8 bar

Evo 304 Water Tecnovap 8 bar

Evo 304 Det Tecnovap

Evo 304 DET Tecnovap 8 bar

Evo 304 Base Tecnovap 8 bar

Aida Baby Tecnovap - parownica domowa

Aida Baby Tecnovap 5 bar

Carmen Plus Inox Tecnovap 6 bar

Carmen S Inox Tecnovap 6 bar

Carmen Mini Inox Tecnovap 6 bar

Steam Box Mini Tecnovap 10 bar

Steam Box Vac Mini Tecnovap 10 bar

Steam Box Vac Mini Tecnovap 6 bar

Steam Box Mini Tecnovap 6 bar

Steam Box Pro Tecnovap 10 bar

Steam Box Vac Pro Tecnovap 10 bar

Steam Box Industrial Tecnovap 10 bar

Steam Box Vac Industrial Tecnovap 10 bar

Parownice przemysłowe ciśnieniowe

Przemysłowa linia parownic wysokociśnieniowych od cenionego producenta Tecnovap została zaprojektowana z myślą o zakładach produkcyjnych i usługowych borykających się z silnymi zabrudzeniami, między innymi posadzek, podłóg, okien i szyb. Asortyment parownic przemysłowych dochodzi do mocy 40kW. Myjnie parowe wyszczególnione poniżej zazwyczaj są konfigurowane indywidualnie tzn. że klient samodzielnie dobiera potrzebne węże i akcesoria. Z roku na rok coraz więcej firm z sektora spożywczego i mechanicznego decyduje się na zakup takich urządzeń w Multimatic.

Jaką parownicę przemysłową wybrać?

Wybór parownicy do przemysłu to zazwyczaj kwestia doboru do potrzeb. Nie jednokrotnie okazywało sie, że wybór na podstawie samej oferty znalezionej w internecie przez klienta, nie był doskonały. Czasami, klienci trafial, ale większość wybórów okazywał się albo niedoszacowany albo przeskalowany. Dlatego warto zapytać się jednogo z naszych doradzców o pomoc w doborze.

Czym jest myjka parowa przemysłowa?

Parownice przemysłowe – to grupa urządzeń przeznaczonych dla klientów poszukujących bardzo wydajnych maszyn pozwalających na sprawne przeprowadzenie procesu czyszczenia. Najmocniejsze myjki parowe ciśnieniowe – włoskiego producenta Tecnovap – dysponują wydatkiem pary w okolicy aż 1kg/h, a bojlery dysponują mocą od 2,45kW do aż 40kW.

Parownice w tej klasie, niezależnie od ceny wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, co sprzyja ich wykorzystaniu przez zakłady przemysłowe, w szczególności przemysł spożywczy. Większość urządzeń z linii przemysłowej dysponuje dodatkowym natryskiem gorącej wody i detergentu, które to funkcje przyspieszają i ułatwiają mycie.

Budowa i wyposażenie myjek przemysłowych

W większości maszyn standardowo w cenie produktu instalowany jest natrysk gorącej wody i detergentu, a także możliwość podłączenia wprost do sieci wodociągowej. Wszystkie urządzenia czyszczące parą wykonano ze stali nierdzewnej, co według naszej opinii jest jedynym słusznym rozwiązaniem.

Przemysłowa myjka parowa najczęściej kupowana jest przez zakłady produkcji spożywczej, mechanicznej, elektromechanicznej, drzewnej. Można je wykorzystać do czyszczenia linii produkcyjnych, mycia maszyn przemysłowych. Idealnie sprawdzą się piekarniach, mleczarniach, oraz przy odtłuszczaniu stali i co najważniejsze – każda parownica przemysłowa jest dostępna do zakupu w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy pomoc, dzielimy się opiniami o myjkach parowych przemysłowych, a przy wycenie omawiamy zastosowanie konkretnego modelu.

Parownica Przemysłowa do Czyszczenia w Przemyśle Spożywczym

W branży spożywczej priorytetem jest bezpieczeństwo produktów przeznaczonych dla konsumentów. Z tego powodu, parownice przemysłowe odgrywają niezastąpioną rolę w zapewnieniu wysokiego poziomu higieny.

Oto tradycyjny sposób czyszczenia:

– Stosowanie mieszaniny wody i detergentu.
– Dezynfekcja za pomocą środków chemicznych.
– Następnie płukanie oraz suszenie.

Zupełnie inny podejście oferują parownice przemysłowe produkowane przez Tecnovap. Ich metoda opiera się na wykorzystaniu gorącej pary o temperaturze dochodzącej do 180 stopni Celsjusza. Taka temperatura zapewnia nie tylko dokładne czyszczenie, ale także efektywne eliminowanie mikroorganizmów, które nie przetrwają termicznego szoku.

Cechą wyróżniającą tę technologię jest również to, że czyszczone powierzchnie są od razu suche dzięki zastosowaniu pary w połączeniu z systemem odsysania. Dodatkowo, parownice są wyposażone w specjalnie zaprojektowane akcesoria, które umożliwiają dotarcie do miejsc trudnodostępnych, gdzie tradycyjne metody czyszczenia mogłyby się nie sprawdzić.

Takie innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do podnoszenia standardów higienicznych w przemyśle spożywczym, oferując jednocześnie ekologiczną i wydajną alternatywę dla konwencjonalnych metod czyszczenia. Parownice przemysłowe Tecnovap stanowią klucz do utrzymania bezpieczeństwa i czystości w miejscach, gdzie jakość i higiena mają największe znaczenie.

Zobacz wideo, jak myjka parowa działa w przemyśle? Skuteczne mycie i parowe czyszczenie przemysłowe. Wszystko dzięki dużej mocy urządzeń, odpowiednim ciśnieniu maszyn i suchej parze.

Jak wybrać i zamówić urządzenia czyszczące?

Chcesz znaleźć urządzenie czyszczące odpowiednie do swoich potrzeb, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oglądasz filmy, czytasz, porównujesz ceny i parametry. Od ilości informacji znalezionych w internecie zaczyna boleć Cię głowa? Zostaw to nam! Ułatwiamy decyzję w trzech prostych krokach:
01
Dopytamy, co, gdzie i jak potrzebujecie czyścić
02
Dobierzemy maszynę, akcesoria i chemię
03
W razie potrzeby przyjedziemy z urządzeniem DEMO, przeszkolimy z obsługi.

Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-17.00.

Kontaktujemy się zazwyczaj do 2 godz. po wysłaniu zapytania, żeby porozmawiać o tym, czego potrzebujesz. Dlatego ważny jest numer telefonu, bo łatwiej nam omówić zapytanie. Kontakt do nas znajdziesz też bezpośrednio w każdej karcie produktowej.

Wybierz dogodną formę kontaktu
Zachęcamy do zostawienia kontaktu za pomocą formularza oraz dokładne opisanie problemu. Jeżeli coś będzie wymagało doprecyzowania, zazwyczaj zadzwonię i dopytam. Jeżeli nie odbieramy, to oddzwaniamy.Zostawiając nam numer NIP, pomagasz nam w pracy. Po prostu łatwiej nam przygotować ofertę, bez tracenia czasu, na ręczne wpisywanie danych Twoje firmy.
Odpiszemy na wiadomość:
Swoje maszyny czyszczące kupili od nas m.in.
Często zadawane pytania

na stronie nie zamieszczamy cen z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie znajdziesz u nas koszyka. Drugi powód to polityka cenowa firmy Tecnovap, która zabrania publikowania cen na internecie.

zazwyczaj kontaktujemy się telefonicznie w ciągu paru godzin od wysłania do nas zapytania. Odliczając weekendy i dni wolne, czas odpowiedzi na zapytanie nie powinien przekroczyć 24h. Spersonalizowane oferty wysyłamy zazwyczaj po rozmowie lub zebraniu odpowiednich informacji.

operujemy z Olsztyna (tego od jezior i Kopernika;-) ale obsługujemy całą Polskę. Nie ma znaczenie czy jesteś z Warszawy, Opola czy Wrocławia. Damy radę!

tak. jako importer i przedstawiciel Tecnovap w Polsce, posiadamy serwis i części zamienne do maszyn Tecnovap. Jako partner Nilfisk Polska, współpracujemy z serwisem producenta.

nie. zajmujemy się tylko markami Tecnovap, Nilfisk i Viper

można skorzystać z formularza lub bezpośrednio zadzwonić do nas.

tak. dla jednostek budżetowych możliwy jest odroczony termin płatności nawet do 21 dni po dostawie.

Pobierz darmowy PDF
"Jakiej maszyny potrzebuję? Pytania, które trzeba sobie zadać przed zakupem maszyny czyszczącej"

Po wielu latach doświadczeń w dobieraniu maszyn czyszczących dla naszych klientów, wiemy, że pozory mogą mylić. Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomaga skoncentrować się na odpowiednim rodzaju sprzętu. Nie trać czasu na szukanie. Podaj nam swój adres email, to prześlemy Ci taki PDF. 

Potem co drugi poniedziałek dostaniesz w mailu od nas porcje dodatkowej wiedzy specjalistycznej na temat zautomatyzowanego czyszczenia. Każdy mail daje możliwość wypisania się z cyklu.

20 pytań pdf
Wypełnij formularz