FILTRY:
Rodzaj
Obudowa
Cena
Zasilanie
Wielkość
Wyposażenie
Ciśnienie
Mycie pasów transportowych
Ciężar
KATEGORIE:

Maszyny samojezdne

Nilfisk BR755C samojezdny automat szorująco-zbierający

Nilfisk BR652 samojezdny mini automat szorująco-zbierający

Viper A1050R duży samojezdny automat szorująco-zbierający

Maszyny samojezdne to niezwykle efektywne narzędzia, które znalazły swoje zastosowanie w branży maszyn do mycia podłóg. Stanowią one istotną podkategorię w dziedzinie maszyn do mycia podłóg, oferując nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, które pomagają w skutecznym utrzymaniu czystości na różnych rodzajach powierzchni. W tym artykule przyjrzymy się bliżej maszynom samojezdnym do mycia podłóg, dowiedzmy się, kiedy są one szczególnie przydatne oraz jakie funkcje i zadania wykonują w procesie czyszczenia i konserwacji podłóg.

Maszyny sprzątające samojezdne to urządzenia czyszczące z miejscem siedzącym dla operatora. Inaczej jak w pozostałych rodzajach maszyn do mycia podłóg, operator nie stoi, ale siedzi i kieruje maszyną jak samochodem. Maszyny czyszczące samojezdne najlepiej sprawdzają się na naprawdę dużych obiektach, gdzie przejście z jednego na drugi koniec zabrałoby naprawdę dużo czasu, a dodatkowo powierzchnia do sprzątnięcia podłogi  powoduje, że ręczne mycie jest zwyczajnie nieuzasadnione ekonomicznie. Takimi obiektami są zazwyczaj magazyny lub hale produkcyjne.

Warto dodać, że cena roboczogodziny osoby sprzątającej w dłuższej perspektywie czasu przewyższyła by kilkukrotnie zakup na maszyny samojezdne. Wysoką cenę tych maszyn czyszczących należy potraktować w kategorii inwestycji, która jest opłacalna. Maszyna czyszcząca samojezdna to także inwestycja, która szybko się zwraca w postaci zoptymalizowanych kosztów i roboczogodzin poświęconych pracom sprzątającym.

maszyny czyszczące samojezdne

Jak wybrać i zamówić urządzenia czyszczące?

Chcesz znaleźć urządzenie czyszczące odpowiednie do swoich potrzeb, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oglądasz filmy, czytasz, porównujesz ceny i parametry. Od ilości informacji znalezionych w internecie zaczyna boleć Cię głowa? Zostaw to nam! Ułatwiamy decyzję w trzech prostych krokach:
01
Dopytamy, co, gdzie i jak potrzebujecie czyścić
02
Dobierzemy maszynę, akcesoria i chemię
03
W razie potrzeby przyjedziemy z urządzeniem DEMO, przeszkolimy z obsługi.

Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-17.00.

Kontaktujemy się zazwyczaj do 2 godz. po wysłaniu zapytania, żeby porozmawiać o tym, czego potrzebujesz. Dlatego ważny jest numer telefonu, bo łatwiej nam omówić zapytanie. Kontakt do nas znajdziesz też bezpośrednio w każdej karcie produktowej.

Wybierz dogodną formę kontaktu
Zachęcamy do zostawienia kontaktu za pomocą formularza oraz dokładne opisanie problemu. Jeżeli coś będzie wymagało doprecyzowania, zazwyczaj zadzwonię i dopytam. Jeżeli nie odbieramy, to oddzwaniamy.Zostawiając nam numer NIP, pomagasz nam w pracy. Po prostu łatwiej nam przygotować ofertę, bez tracenia czasu, na ręczne wpisywanie danych Twoje firmy.
Odpiszemy na wiadomość:
Swoje maszyny czyszczące kupili od nas m.in.
Często zadawane pytania

na stronie nie zamieszczamy cen z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie znajdziesz u nas koszyka. Drugi powód to polityka cenowa firmy Tecnovap, która zabrania publikowania cen na internecie.

zazwyczaj kontaktujemy się telefonicznie w ciągu paru godzin od wysłania do nas zapytania. Odliczając weekendy i dni wolne, czas odpowiedzi na zapytanie nie powinien przekroczyć 24h. Spersonalizowane oferty wysyłamy zazwyczaj po rozmowie lub zebraniu odpowiednich informacji.

operujemy z Olsztyna (tego od jezior i Kopernika;-) ale obsługujemy całą Polskę. Nie ma znaczenie czy jesteś z Warszawy, Opola czy Wrocławia. Damy radę!

tak. jako importer i przedstawiciel Tecnovap w Polsce, posiadamy serwis i części zamienne do maszyn Tecnovap. Jako partner Nilfisk Polska, współpracujemy z serwisem producenta.

nie. zajmujemy się tylko markami Tecnovap, Nilfisk i Viper

można skorzystać z formularza lub bezpośrednio zadzwonić do nas.

tak. dla jednostek budżetowych możliwy jest odroczony termin płatności nawet do 21 dni po dostawie.

Pobierz darmowy PDF
"Jakiej maszyny potrzebuję? Pytania, które trzeba sobie zadać przed zakupem maszyny czyszczącej"

Po wielu latach doświadczeń w dobieraniu maszyn czyszczących dla naszych klientów, wiemy, że pozory mogą mylić. Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomaga skoncentrować się na odpowiednim rodzaju sprzętu. Nie trać czasu na szukanie. Podaj nam swój adres email, to prześlemy Ci taki PDF. 

Potem co drugi poniedziałek dostaniesz w mailu od nas porcje dodatkowej wiedzy specjalistycznej na temat zautomatyzowanego czyszczenia. Każdy mail daje możliwość wypisania się z cyklu.

20 pytań pdf
Wypełnij formularz