Ile kosztuje myjnia parowa Astra Steamer i Optima DMF?

W tym artykule przeczytasz

Najpopularniejsze maszyny do mobilnych myjni parowych to na przestrzeni lat były maszyny diesla. To, jak pisałem wcześniej, zaczęło się zmieniać, i w tej chwili wahadło przesunęło się w kierunku maszyn elektrycznych. Zatem pojawia się zasadnicze pytanie, które sięga do Twojego portfela – ile kosztuje dobra myjka parowa? W tym wpisie postaram się wytłumaczyć od czego zależy cena parownicy i jakie są alternatywy.

Ceny parownic obecnych na polskim rynku różnie kształtowały się na przestrzeni lat a obecnie ze względu na coraz większą konkurencję i mniejszy popyt spadają w dół.

Parownice w cenie 20 000 zł +

Myjnie parowe takie jak Astra Steamer to koszt około 20.000 zł brutto.

Konkurencyjne myjnie – Optima DMF , koreańskiej firmy z racji importu z Korei Południowej na rynku wyceniane są drożej – około 25.000zł.

Czy tak naprawdę różnią się te dwie maszyny?

Obudową i rozwiązaniami technicznymi. Optima DMF jest modelem, który nie ma odpowiedników w myjniach Astra Chemiki czy Astra Hybrid. Wydaje się więc, że aspekcie technicznym, cenowym włoskie myjnie są bardziej dopracowane i rozwijane.

Optimy, co nie którzy nasi klienci mówili, są chyba bardziej atrakcyjne wizualnie. O gustach jednak się nie dyskutuje;-)

Maszyny elektryczne z racji swojej różnorodności, możliwości dobrania akcesoriów, funkcji i zróżnicowanych mocy zaczynają się już od ceny 2000zł i pną się górę. Cena myjni parowej, jest więc pochodną od jej wyposażenia, funkcji, i mocy. Jeżeli będziesz zainteresowany aktualnym cennikiem, proszę o kontakt.

Sprawdź dostępne parownice przemysłowe i parownice profesjonalne producenta Tecnovap w ofercie Multimatic.

[wp_ad_camp_1]

urządzenia czyszczące multimatic

5/5 - (1 vote)
Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czysczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?

Picture of Robert Szacherski
Robert Szacherski

Od 15 lat, codziennie od poniedziałku do piątku, zajmuję się doborem maszyn czyszczących. Kto wie, może i Tobie pomogę?
+48 508 017 831
Zobacz także: