Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2018-05-18 Tecnovap na targach w Amsterdamie maj 2018

Tecnovap na targach urządzeń do sprzątania w Amsterdamie ISSA Interclean 2018

W dniach od 15 do 18 maja 2018 w Amsterdamie odbyły się międzynarodowe targi czystości i urządzeń do sprzątania. ISSA to chyba największe targi czystości odbywające się w Europie. Do nie dawna były obecne również w Polsce. Tecnovap jak co roku był obecny na tej wystawie. Co nowego zostało zaprezentowane w tym roku?

Jakie nowe urządzenia czyszczące zostały zaprezentowane w tym roku?

  • Oficjalna prezentacja systemu mycia przenośników taśmowych Steam Plant Tecnovapgorącowodna myjka ciśnieniowa – urządzenie komplementarne do myjek parowych. Tam gdzie para nie daje rady, albo daje, ale wolno, Tecnovap opracował całkowicie nowe urządzenie, nie obecne do tej pory w gamie maszyn czyszczących Tecnovap. Zobacz parownice w moim katalogu.
  • odkurzacz parowy Steam Box Industrial – został zaprezentowany z mocniejszą turbiną przemysłową oraz powiększonym bębnem odkurzacza
  • system mycia transporterów w zakładach spożywczych – pierwszy, w pełni zautomatyzowany system do bieżącego mycia i czyszczenia pasów transmisyjnych zabrudzonych przez produkty spożywcze. Steam Plant, mimo, że obecny już na rynku oficjalnie został zaprezentowany na targach. Myślę, że ten system zrewolucjonizuje metody czyszczenia przenośników taśmowych, których mycie do tej pory odbywało się ręcznie. 
Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

urządzenia czyszczące multimatic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *