Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2020-11-01 Sprzątanie hal produkcyjnych w Rzeszowie

Sprzątanie hal produkcyjnych w Rzeszowie

Wizytówką każdego przedsiębiorstwa jej czystość i dbanie o bezpieczeństwo swoich pracowników. Wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nieumyte podłogi, stale pojawiający się kurz, zatłuszczone powierzchnie pracy i źle wyczyszczone maszyny mogą skutkować wypadkiem lub uszczerbkiem na zdrowiu. Wiele firm dobrze wie o tym, że czystość jest podstawą dobrej i zorganizowanej pracy, dlatego zatrudniają profesjonalne firmy sprzątające, które szybko potrafią wyczyścić całą halę produkcyjną.

Sprzątanie obiektów bez zakłócania codziennej pracy

Właściciele zakładów produkcyjnych bardzo często potrzebują profesjonalnych usług związanych ze sprzątaniem. Czyszczenie i mycie hal produkcyjnych wykonuje wiele firm, które posiadają profesjonalny sprzęt oraz wystarczającą liczbę wykwalifikowanych pracowników. Najczęściej z tych usług korzystają firmy, które potrzebują wykonać sprzątanie hali bez zakłócania codziennej pracy. Takie usługi prowadzą do uniknięcia dodatkowych kosztów związanych z przestojem produkcji lub pracy.

Jakie czynności wchodzą w zakres sprzątania?

W obiektach wielkopowierzchniowych najczęstszą usługą jest czyszczeni posadzek, ścian oraz sufitów. Dodatkowo firmy sprzątające wykonują również mycie okien i świetlików. Niektórzy właściciele życzą sobie również mycie elementów oświetlenia, odkurzanie konstrukcji magazynowych oraz jej elementów wyposażenia. Firma sprzątająca Stanbest w Rzeszowie zajmuje się również sprzątaniem łazienek, kuchni oraz szatni w takich obiektach.

Kto może skorzystać z takich usług?

Oferta skierowana jest przede wszystkim do branży przemysłowej, logistycznej, transportowej i magazynowej, której zależy na wykonaniu usług sprzątania bez konieczności zakłócania dotychczasowej pracy pracowników i maszyn. Firma Stanbest wykonała już wiele takich zleceń i wszyscy klienci byli bardzo zadowoleni z efektów. Przy tego rodzaju zleceniach bardzo ważne jest dobre wykorzystanie urządzeń sprzątających oraz dobór odpowiedniej liczby pracowników.

Rzeszowska firma sprzątająca – Stanbest

Firma Stanbest zajmuje się sprzątaniem biurowców, hal produkcyjnych oraz obiektów budowlanych. W swojej ofercie ma również mycie okien, elewacji, dachów, kostki brukowej i ogrodzeń. Firma wykonuje również czyszczenie dywanów i różnego rodzaju tapicerek. Stanbest posiada profesjonalne maszyny do utrzymywania czystości i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Każdy nowy klient obsługiwany jest indywidualnie i dostaje swój własny kosztorys usług. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości może liczyć na fachową pomoc i doradztwo.

Bezpieczeństwo podczas wykonywania prac

Wszystkie czynności sprzątające muszą być wykonywane z zachowaniem odpowiednich zasad BHP. Na wielu halach produkcyjnych znajduje się wiele maszyn, które mogą zagrażać życiu pracownika przy niezachowaniu wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Dlatego nasi pracownicy zawsze są dokładnie przeszkoleni i dbają o najmniejsze wymogi sanitarne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *