Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce
2018-04-07 Podsumowanie biznes planu myjni parowej

Podsumowanie biznes planu myjni parowej

Myjnie parowe i bezwodne to nowy sposób na mycie i pielęgnację samochodów. Od swoich tradycyjnych konkurentek różnią się nie tylko sposobem czyszczenia samochodów, ale też obniżoną barierą wejścia kapitałowego, możliwą mobilnością, brakiem wymogu uzyskiwania szeregu pozwoleń, tak jak w tradycyjnej myjni. 

Myjnie parowe i bezwodne to nowy sposób na mycie i pielęgnację samochodów. Od swoich tradycyjnych konkurentek różnią się nie tylko sposobem czyszczenia samochodów, ale też obniżoną barierą wejścia kapitałowego, możliwą mobilnością, brakiem wymogu uzyskiwania szeregu pozwoleń, tak jak w tradycyjnej myjni. Myjnie ekologiczne są więc doskonałą alternatywą wobec już działających obiektów.

Decydując się na myjnię ekologiczną, powinniśmy jednocześnie zaoferować klientom usługi z zakresu autodetailingu oraz podstawowe usługi z zakresu  pielęgnacji samochodów. Stając przed wyborem myjni parowej warto zwrócić uwagę na takie parametry jak wydatek pary oraz czas nagrzewania. Myjnie napędzane olejem napędowym oferują duże ciśnienie i mnóstwo pary wodnej, jednak istnieje potrzeba odprowadzenia spalin.

Myjnie elektryczne dysponuję mniejszym wydatkiem pary, ale jeżeli działalność ma koncentrować się wokół autodetailingu a nie ilości mytych samochodów, warto zwrócić uwagę na modele łączone z odkurzaczami – zapewniają one kompleksowe rozwiązanie dla myjni. Myjnie elektryczne ponadto mogą być wykorzystywane w takich branżach jak hotelarstwo, gastronomia itp. Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie myjni mobilnej musimy z góry przygotować się na okres zimowy i w tym czasie zacząć świadczyć stacjonarnie lub pozyskać zlecenia z innych branż.

Podsumowanie biznes planu myjni parowej
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *