Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe

Odkurzacz przemysłowy to urządzenie dostosowane do pracy w nietypowych warunkach, takich jak hale produkcyjne zakładów przemysłowych. Zapewniają one parametry pozwalające im na bezpieczną pracę nawet w warunkach gdzie zastosowanie standardowych odkurzaczy potencjalnie powodowałoby niebezpieczeństwo wybuchu. Zastanawiając się, jaki odkurzacz przemysłowy będzie najlepszy do Państwa firmy trzeba kierować się odpowiednimi kryteriami.

Przykładowo, odkurzacz przemysłowy do gipsu lub pyłu gipsowego będzie najlepszy z otrząsaczem, który ułatwi nam czynność pozbycia się pyłu z filtra. Najlepsze odkurzacze przemysłowe oferują silniki indukcyjne, bezszczotkowe, które mogą pracować w strefach zagrożonych wybuchem ATEX.

Odkurzacze przemysłowe w ofercie Multimatic produkowane są przez koncern Nilfisk oraz producenta Viper. Nilfisk wyspecjalizowany jest w odkurzaczach przemysłowych specjalistycznych, Viper w odkurzaczach do pracy na sucho mokro. Oferta tych urządzeń jest bardzo szeroka – warto, więc przed zakupem skorzystać z bezpłatnego doradztwa.