FILTRY:
Rodzaj
Obudowa
Cena
Zasilanie
Wielkość
Wyposażenie
Ciśnienie
Mycie pasów transportowych
Ciężar
KATEGORIE:

Zamiatarki

ROS 1300 Viper

ROS 1300 Viper

Zamiatarka samojezdna Nilfisk SW8000

Zamiatarka samojezdna Nilfisk SW 5500

Zamiatarka samojezdna Nilfisk SW4000

Zamiatarka samojezdna Nilfisk SR 1601

Zamiatarka samojezdna Nilfisk SR 1101

Zamiatarka ręczna Viper PS 480

Zamiatarka samojezdna Nilfisk SR 1000S

Zamiatarka prowadzona Nilfisk SW 900

Zamiatarka prowadzona Nilfisk SW 750

Zamiatarka ręczna Nilfisk SW200 / SW250

Zamiatarki Przemysłowe

Zamiatarki przemysłowe to maszyny na kołach zaprojektowane do usuwania śmieci, większych zanieczyszczeń oraz kurzu z podłóg. Działają one poprzez obracającą się szczotkę lub kombinację szczotki i odkurzacza, zbierając suche zabrudzenia do wbudowanego kontenera na odpady.

Podstawowe kategorie Zamiatarek Przemysłowych

  • Zamiatarki dla profesjonalnego użytku dzielą się na kategorie w zależności od szerokości ścieżki czyszczenia, która, określa produktywność maszyny, czyli ilość powierzchni, którą można wyczyścić w ciągu jednej godziny pracy.
  • Inne kryteria klasyfikacji to podział na maszyny prowadzone (za którymi operator idzie) oraz maszyny z miejscem do siedzenia (działające jak pojazd).
  • Zamiatarki mogą być prowadzone ręcznie, elektrycznie (idealne do zamkniętych przestrzeni), lub za pomocą benzyny, diesla czy LPG.
  • Posiadają różne funkcje, które mogą być aktywowane manualnie, elektronicznie lub hydraulicznie, w tym aktywację bocznych szczotek, pomocnicze systemy odkurzania i systemy rozładunku.
  • Zamiatarki komunalne oraz automaty szorująco – zamiatające (do zamiatania i mycia) są zaliczane do osobnej kategorii. Pierwsze z nich, podlegające regulacjom, muszą być zatwierdzone do użytku na drogach publicznych. Drugie, głównie używane do codziennego czyszczenia środowisk bardziej zakurzonych niż zabrudzonych, charakteryzują się połączeniem wszystkich głównych funkcji zamiatarki z funkcjami maszyny szorująco-suszarki.

Odkryj Profesjonalne Zamiatarki Nilfisk i Zamiatarki Viper

Nasza kompletna oferta obejmuje 11 modeli, od kompaktowej i ekologicznej zamiatarki Viper PS 480 po zamiatarkę z miejscem dla operatora Nilfisk SW4000, przeznaczoną do większych przestrzeni. Łącznie oferujemy ponad 13 wersji zamiatarek przemysłowych (i zamiatarek łączonych z automatem do mycia podłóg), z produktywnością do 30,000 m²/godzinę. Oferujemy szeroki wybórzamiatarek ręcznych i przemysłowych, aby rozwiązać różnorodne i specyficzne potrzeby czyszczenia w zależności od kontekstu użytkowania.

Zamiatarki Prowadzone (Ręczne)

Operator popycha maszynę (w przypadku zamiatarek manualnych) lub steruje nią za pomocą dźwigni (w przypadku maszyn prowadzonych). Są to ekonomiczne zamiatarki przemysłowe, proste w obsłudze i serwisie, przydatne w wąskich przestrzeniach, zalecane do powierzchni do 4-5000 m².

Zamiatarki z Miejscem dla Operatora

To większe zamiatarki, sterowane przez operatora siedzącego w nich. Ich główne cechy to szeroka ścieżka zamiatania, wyższa prędkość operacyjna i duże pojemniki na odpady. Takie przemysłowe zamiatarki są zwykle zalecane do czyszczenia dużych powierzchni podłóg, przekraczających 4-5000 m².

Jak wybrać i zamówić urządzenia czyszczące?

Chcesz znaleźć urządzenie czyszczące odpowiednie do swoich potrzeb, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oglądasz filmy, czytasz, porównujesz ceny i parametry. Od ilości informacji znalezionych w internecie zaczyna boleć Cię głowa? Zostaw to nam! Ułatwiamy decyzję w trzech prostych krokach:
01
Dopytamy, co, gdzie i jak potrzebujecie czyścić
02
Dobierzemy maszynę, akcesoria i chemię
03
W razie potrzeby przyjedziemy z urządzeniem DEMO, przeszkolimy z obsługi.

Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-17.00.

Kontaktujemy się zazwyczaj do 2 godz. po wysłaniu zapytania, żeby porozmawiać o tym, czego potrzebujesz. Dlatego ważny jest numer telefonu, bo łatwiej nam omówić zapytanie. Kontakt do nas znajdziesz też bezpośrednio w każdej karcie produktowej.

Wybierz dogodną formę kontaktu
Zachęcamy do zostawienia kontaktu za pomocą formularza oraz dokładne opisanie problemu. Jeżeli coś będzie wymagało doprecyzowania, zazwyczaj zadzwonię i dopytam. Jeżeli nie odbieramy, to oddzwaniamy.Zostawiając nam numer NIP, pomagasz nam w pracy. Po prostu łatwiej nam przygotować ofertę, bez tracenia czasu, na ręczne wpisywanie danych Twoje firmy.
Odpiszemy na wiadomość:
Swoje maszyny czyszczące kupili od nas m.in.
Często zadawane pytania

na stronie nie zamieszczamy cen z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie znajdziesz u nas koszyka. Drugi powód to polityka cenowa firmy Tecnovap, która zabrania publikowania cen na internecie.

zazwyczaj kontaktujemy się telefonicznie w ciągu paru godzin od wysłania do nas zapytania. Odliczając weekendy i dni wolne, czas odpowiedzi na zapytanie nie powinien przekroczyć 24h. Spersonalizowane oferty wysyłamy zazwyczaj po rozmowie lub zebraniu odpowiednich informacji.

operujemy z Olsztyna (tego od jezior i Kopernika;-) ale obsługujemy całą Polskę. Nie ma znaczenie czy jesteś z Warszawy, Opola czy Wrocławia. Damy radę!

tak. jako importer i przedstawiciel Tecnovap w Polsce, posiadamy serwis i części zamienne do maszyn Tecnovap. Jako partner Nilfisk Polska, współpracujemy z serwisem producenta.

nie. zajmujemy się tylko markami Tecnovap, Nilfisk i Viper

można skorzystać z formularza lub bezpośrednio zadzwonić do nas.

tak. dla jednostek budżetowych możliwy jest odroczony termin płatności nawet do 21 dni po dostawie.

Pobierz darmowy PDF
"Jakiej maszyny potrzebuję? Pytania, które trzeba sobie zadać przed zakupem maszyny czyszczącej"

Po wielu latach doświadczeń w dobieraniu maszyn czyszczących dla naszych klientów, wiemy, że pozory mogą mylić. Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomaga skoncentrować się na odpowiednim rodzaju sprzętu. Nie trać czasu na szukanie. Podaj nam swój adres email, to prześlemy Ci taki PDF. 

Potem co drugi poniedziałek dostaniesz w mailu od nas porcje dodatkowej wiedzy specjalistycznej na temat zautomatyzowanego czyszczenia. Każdy mail daje możliwość wypisania się z cyklu.

20 pytań pdf
Wypełnij formularz