Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2016-05-13 multimatic logo

Ile kosztuje myjnia parowa Astra Steamer i Optima DMF?

Najpopularniejsze maszyny do mobilnych myjni parowych to na przestrzeni lat były maszyny diesla. To, jak pisałem wcześniej, zaczęło się zmieniać, i w tej chwili wahadło przesunęło się w kierunku maszyn elektrycznych. Zatem pojawia się zasadnicze pytanie, które sięga do Twojego portfela – ile kosztuje dobra myjka parowa? W tym wpisie postaram się wytłumaczyć od czego zależy cena parownicy i jakie są alternatywy.

Ceny parownic obecnych na polskim rynku różnie kształtowały się na przestrzeni lat a obecnie ze względu na coraz większą konkurencję i mniejszy popyt spadają w dół. 

Parownice w cenie 20 000 zł +

Myjnie parowe takie jak Astra Steamer to koszt około 20.000 zł brutto.

Konkurencyjne myjnie – Optima DMF , koreańskiej firmy z racji importu z Korei Południowej na rynku wyceniane są drożej – około 25.000zł.

Czy tak naprawdę różnią się te dwie maszyny?

Obudową i rozwiązaniami technicznymi. Optima DMF jest modelem, który nie ma odpowiedników w myjniach Astra Chemiki czy Astra Hybrid. Wydaje się więc, że aspekcie technicznym, cenowym włoskie myjnie są bardziej dopracowane i rozwijane.

Optimy, co nie którzy nasi klienci mówili, są chyba bardziej atrakcyjne wizualnie. O gustach jednak się nie dyskutuje;-)

Maszyny elektryczne z racji swojej różnorodności, możliwości dobrania akcesoriów, funkcji i zróżnicowanych mocy zaczynają się już od ceny 2000zł i pną się górę. Cena myjni parowej, jest więc pochodną od jej wyposażenia, funkcji, i mocy. Jeżeli będziesz zainteresowany aktualnym cennikiem, proszę o kontakt.

Potrzebujesz solidnej maszyny czyszczącej?
Przejdź do formularza kontaktowego. Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie czyszczące
dla Twojej firmy.

urządzenia czyszczące multimatic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *