Multimatic,

Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn +48 508 017 831
10 lat doświadczenia 98% → pozytywne opinie Szybka dostawa maszyn
2016-05-13 multimatic logo

Ile kosztuje myjnia parowa Astra Steamer i Optima DMF?

Najpopularniejsze maszyny do mobilnych myjni parowych to na przestrzeni lat były maszyny diesla. To, jak pisałem wcześniej, zaczęło się zmieniać, i w tej chwili wahadło przesunęło się w kierunku maszyn elektrycznych. Zatem pojawia się zasadnicze pytanie, które sięga do Twojego portfela – ile kosztuje dobra myjka parowa? W tym wpisie postaram się wytłumaczyć od czego zależy cena parownicy i jakie są alternatywy.

Ceny parownic obecnych na polskim rynku różnie kształtowały się na przestrzeni lat a obecnie ze względu na coraz większą konkurencję i mniejszy popyt spadają w dół. 

Parownice w cenie 20 000 zł +

Myjnie parowe takie jak Astra Steamer to koszt około 20.000 zł brutto.

Konkurencyjne myjnie – Optima DMF , koreańskiej firmy z racji importu z Korei Południowej na rynku wyceniane są drożej – około 25.000zł.

Czy tak naprawdę różnią się te dwie maszyny?

Obudową i rozwiązaniami technicznymi. Optima DMF jest modelem, który nie ma odpowiedników w myjniach Astra Chemiki czy Astra Hybrid. Wydaje się więc, że aspekcie technicznym, cenowym włoskie myjnie są bardziej dopracowane i rozwijane.

Optimy, co nie którzy nasi klienci mówili, są chyba bardziej atrakcyjne wizualnie. O gustach jednak się nie dyskutuje;-)

Maszyny elektryczne z racji swojej różnorodności, możliwości dobrania akcesoriów, funkcji i zróżnicowanych mocy zaczynają się już od ceny 2000zł i pną się górę. Cena myjni parowej, jest więc pochodną od jej wyposażenia, funkcji, i mocy. Jeżeli będziesz zainteresowany aktualnym cennikiem, proszę o kontakt.

Zamów urządzenie czyszczące
Przejdź do naszego formularza kontaktowego i już teraz zarezerwuj maszynę czyszczącą.

urządzenia czyszczące multimatic

Ile kosztuje myjnia parowa Astra Steamer i Optima DMF?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *