Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |
10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce
2016-05-13 multimatic logo

Ceny myjni parowych

Najpopularniejsze maszyny do mobilnych myjni parowych to na przestrzeni lat były maszyny diesla. To, jak pisałem wcześniej, zaczęło się zmieniać, i w tej chwili wahadło przesunęło się w kierunku maszyn elektrycznych.

Ceny maszyn obecnych na polskim rynku różnie kształtowały się na przestrzeni lat a obecnie ze względu na coraz większą konkurencję i mniejszy popyt spadają w dół.  Myjnie parowe takie jak Astra Steamer to koszt około 20.000 zł brutto. Konkurencyjne myjnie – Optima DMF , koreańskiej firmy z racji importu z Korei Południowej na rynku wyceniane są drożej – około 25.000zł. Czy tak naprawdę różnią się te dwie maszyny? Obudową i rozwiązaniami technicznymi. Optima DMF jest modelem, który nie ma odpowiedników w myjniach Astra Chemiki czy Astra Hybrid. Wydaje się więc, że aspekcie technicznym, cenowym włoskie myjnie są bardziej dopracowane i rozwijane. Optimy, co nie którzy nasi klienci mówili, są chyba bardziej atrakcyjne wizualnie. O gustach jednak się nie dyskutuje;-)

Maszyny elektryczne z racji swojej różnorodności, możliwości dobrania akcesoriów, funkcji i zróżnicowanych mocy zaczynają się już od 2000zł i pną się górę. Cena myjni parowej, jest więc pochodną od jej wyposażenia, funkcji, i mocy. Jeżeli będziesz zainteresowany aktualnym cennikiem, proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *