Dystrybutor parownic i urządzeń czyszczących - Multimatic |

ul. Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska | +48 508 017 831 |

Parownice, myjki parowe i urządzenia czyszczące

10 lat doświadczenia Mała, Polska, Rodzinna firma Bezpośredni dystrybutor Tecnovap w Polsce

NAJLEPSZE PAROWNICE PRZEMYSŁOWE

Parownica przemysłowa - to grupa urządzeń przeznaczonych dla klientów poszukujących bardzo wydajnych maszyn pozwalających na sprawne przeprowadzenie procesu czyszczenia. Najmocniejsze myjki parowe ciśnieniowe – włoskiego producenta Tecnovap – dysponują wydatkiem pary w okolicy aż 1kg/h, a bojlery dysponują mocą od 2,45kW do aż 40kW. Parownice w tej klasie, niezależnie od ceny wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, co sprzyja ich wykorzystaniu przez zakłady przemysłowe, w szczególności przemysł spożywczy. Większość urządzeń z linii przemysłowej dysponuje dodatkowym natryskiem gorącej wody i detergentu, które to funkcje przyspieszają i ułatwiają mycie.

OFERTA PAROWNIC PROFESJONALNYCH

Parownice profesjonale to kategoria myjek parowych, których cechą charakterystyczną jest obudowa wykonana ze stali malowanej proszkowo lub wytrzymałego, bardzo twardego tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości podzespoły wykorzystywane do ich produkcji sprawiają, że parownica profesjonalna często jest wykorzystywana przez firmy do sprzątania i utrzymania czystości w biurach, prywatnych domach czy stołówkach. Również cena tych urządzeń ze względu rodzaj obudowy jest konkurencyjna, co może być szczególne ważne dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

NASZE PRODUKTY - PROFESJONALNE URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE

Multimatic sprzedaje niezawodne i wytrzymałe maszyny sprzątające na parę produkcji Tecnovap oraz urządzenia czyszczące takich producentów jak Viper, Nilfisk czy Bissell. Odbiorcami naszych produktów są szkoły, szpitale, biura, firmy sprzątające, galerie handlowe czy zakłady produkcyjne. Dostarczamy odkurzacze profesjonalne, maszyny czyszczące do mycia podłóg, szorowarki, polerki czy odkurzacze piorące na wodę lub parę.

Ważną częścią naszej działalności są specjalistyczne parowe urządzenia czyszczące do mycia przenośników taśmowych w branży spożywczej, np. linii do wypieku ciastek. Decydując się na kontakt z nami, wspieracie Państwo małą, polską przedsiębiorczość oraz zyskujecie indywidualne podejście do problemów związanymi z utrzymaniem czystości, z którymi stykacie się na co dzień. Jako mała firma możemy zaoferować również atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

wynajem myjni parowych

WYNAJEM MYJNI PAROWYCH I MASZYN DO SPRZĄTANIA

Istnieje możliwość wynajmu naszych myjni parowych dla klientów przeprowadzających procesy cleaningowe lub chcących przetestować urządzenie przed decyzją o ich zakupie. Niektóre z zadań, które realizowane są w Państwa firmach, wymagają czasowej obecności profesjonalnych urządzeń do sprzątania. Takie urządzenia jak parownice czy maszyny sprzątające coraz częściej oferowane w postaci najmu krótko lub długookresowego.

Zakup urządzeń blokuje w firmie środki pieniężne, które mogą zostać przesunięte na inny cel. Wynajem takich urządzeń rozwiązuje również inny istotny problem tj. serwis. W przypadku najmu urządzeń problem odpowiedzialności za serwis, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne przesuwane są na wynajmującego. Naprawy kosztują! Wynajmij parownicę

BLOG O MYJKACH PAROWYCH

2018-06-21

Tecnovap wprowadza nowe myjki parowe i węże parowe

Dziś dostałem spis nowości produktowych Tecnovap, które producent wprowadził lub wprowadzi w najbliższym czasie. Lista jest dość pokaźna, część z nich opisywałem już w poprzednim wpisie odnoszącym się do targów, ale teraz udało mi się dostać spis okraszony obrazkami.

Uwaga. Tecnovap modelem Hydrobox, wprowadza do oferty pierwsze myjki wysokociśnieniowe. 

czytaj dalej