Myjnie parowe

MYJNIA PAROWA SAMOCHODOWA

Myjnie parowe zasilane olejem napędowym pozwalają na stworzenie mobilnego biznesu, który znacznie ogranicza koszt prowadzenia myjni. Jest to produkt niszowy, ale dynamicznie się rozwijający. Usługa wykonywana jest u klienta, przed firmą lub miejscu publicznym. Częstymi klientami są komisy samochodowe, wypożyczalnie aut, salony samochodowe lub klienci indywidualni, którzy nie mają czasu lub chęci na pielęgnacje swojego samochodu. Posiadając jedną z naszych maszyn możecie Państwo świadczyć usługi dezynfekcji lub po prostu czyścić to zażyczy sobie klient. Od grafitti do paneli domków jednorodzinnych.  

Stacjonarna myjnia parowa jest oparta o urządzenia diesla lub myjnie elektryczne.  Taki punkt możesz otworzyć w prosty sposób w praktycznie każdej dogodnej lokalizacji. Do uruchomienia stacjonarnej myjni parowej wystarczy maszyna parowa, która często ma wbudowany odkurzacz piorący (ekstrakcyjny) oraz namiot. Dużym atutem myjni parowych jest to, że do ich otworzenia nie są potrzebujemy żadnych zezwoleń, a działalność można rozpocząć praktycznie od ręki. Ze względu na niski początkowy próg wejścia, niskie koszty eksploatacji, myjnie parowe pozwalają na prowadzenie rentownego biznesu praktycznie od chwili ich startu.

DOTACJE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Multimatic posiada szerokie doświadczenie w aplikowaniu o środki unijne oraz te z urzędów pracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem takiego dofinansowania, i kwalifikują się do lokalnego programu pomocy, zapraszamy do kontaktu. Pomogliśmy już wielu naszym klientom w napisaniu biznes planu, dzięki któremu mogli zacząć realizować swoje marzenia. Pomożemy i Tobie. Wszystko robimy bezpłatnie. Na naszej stronie w zakładce Baza Wiedzy, znajdziesz zresztą prosty przykład takiego biznes planu. 

NASZE ATUTY:

  • Pracując na naszych urządzeniach nie musisz uzyskiwać pozwoleń do prowadzenia myjni

  • Myjnia może pracować w trybie stacjonarnym lub mobilnym. Ty decydujesz!

  • Tylko nasze maszyny posiadają specjalnie zaprojektowane systemy bezpieczeństwa potwierdzone przez TUV

  • Astra Steamer jako jedyna na rynku dysponuje wydatkiem pary na poziomie 150kg/h

  • Pracując na Astra Steamer chronisz środowisko. Myjąc np. samochód zużywasz 4l wody!

 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE W PROCESIE APLIKACJI I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. TEL.:508 017 831