O firmie

KIM JETEŚMY?

Firma Multimatic jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce myjni parowych i urządzeń czyszczących takich firm jak Tecnovap, Idromatic, Viper, Tenzi, Prochem. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i cenionymi producentami, zarówno maszyn, chemii profesjonalnej jak i akcesoriów.

DLACZEGO MY?

Początki naszej firmy sięgają roku 2009 i wprowadzenia na rynek koncepcji bezwodnego mycia samochodów, a z biegiem czasu nasz pomysł na biznes ewoluował i jako pierwsi na rynku stworzyliśmy sieć Mobilnych Myjni Samochodowych (mobilnemyjnie.pl). Od tego czasu zaczęła się nasza przygoda ze sprzętem do mycia parowego i nie przerwanie trwa do dziś. Jesteśmy więc jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów maszyn myjących na rynku, który uruchomił około 1000 firm zajmujących się parowym myciem i sprzątaniem.

CO OFERUJEMY?

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo oprócz myjni parowych, odkurzacze biurowe, odkurzacze do zbierania płynów, szorowarki, polerki, automaty szorująco - zbierające, dmuchawy, chemię profesjonalną, akcesoria do sprzątania. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem firm w środki czystości.